Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges mellbe inplantátum...

Lehetséges mellbe inplantátum helyett zsírt helyezni, így megnövelve?

Figyelt kérdés
Pl. ha a test egy részéről eltávolítjuk a felesleges zsírt, és azt a mellbe juttatjuk, akkor elvileg szerintem 2-t egy csapásra üzletet kötünk, ez lehetséges? Ha igen mért nem használják a módszert? Vagy tévedek?
2010. szept. 10. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem tudod te honnan vetted,de ilyen meg oldás nincs illetve nem hallottam még soha sem,hogy beleteszik a zsírt a melledbe.Sajnálom de maradj az implantátumnál.
2010. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, mar regen. Arcba, szajba, fenekbe rakjak a mshonnan leszivott szirt. Sajnos, legtobbszor ido utan, eltunik, elvandorol a zsir. maradj az implatinumnal.
2010. szept. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, amúgy első: nem hallottam róla én sem így konkrétan, csak felmerült bennem a kérdés :)
2010. szept. 12. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért hülyeség, mert a mell mirigyekből van, nem hájból. :D Meg nem lenne valami szép formája, inkább, mint aki elhízott.
2010. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem a mell egésze van mirigyekből, a legnagyobb részét zsír alkotja...pl implantátum helyett is ugyanugy be lehetne rakni zsírt, elvégre a szilikon sem mirigyből van :DD amúgy nemtom, oké h nem állna úgy mint a cövek, de attól még:D
2010. szept. 14. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
20:35-ös válaszoló. A mell egy része a mirigyállomány, de ezt zsír fedi! Nem véletlen hogy a kövérebb nőknek a melle is nagyobb, míg a vékonyaknak kicsi.
2010. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tuti nem próbálnám ki.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: mért nem?:D szerintem nem riasztóak az infók:)
2010. szept. 30. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ez csak egy egyéni vélemény. Mindenki azt csinál, amit csak szeretne, amiben bízik, és azt hiszi, hogy tökéletesebb lesz tőle, ill megszabadul attól az érzéstől, hogy ez, amit látok nekem nem tetszik, így nem szeretnék tovább élni. Én láttam már, hogy néz ki egy comb zsírleszívás után. Nem egy szép látvány, viszont ruhában tökéletesen mutat. A csaj azt töltette be az arcába- vagy a térdéből levettet. Bár a ráncai eltüntek, de felpuffadt képűnek tünt inkább. Ilyen pl Geszler Dorottya. A mell mérete változik a szüléssel szoptatással, így az ezzel járó hízással és fogyással is. Nem tudom előtte vagy-e még, vagy nem. A mell szerintem ebben az esetben nem képes még annyira sem megőrizni az alakját, mint a szilikonnal. Azzal is változi, nem is keveset. Hiába mérik le a tömegét a beültetett mennyiségnek, nem gondolnám, hogy képesek megfelelő méretet, és legfőképpen szép felszínt kialakítani. Ha az ember rengeteg pénzért kés alá fekszik, akkor legyen tökéletes!!! De legfőképpen nem rajtam gyakoroljanak. A szilikon beültetések és ennek az aránya, bár hivatalosan nem tudom, de szerintem 50 az 1-hez. A zsírleszívás után én még nem láttam tökéletes felszínt. Pedig láttam egy párat. A közelemben nagyon sok lánynak van megcsinálva a cicije, de senkinek sem saját zsírból, se őssejttel- nem mintha nem lett volna mit leszívni. Nem véletlen. Ez az én véleményem..
2010. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam mert ugye a szilikon az sokszor hallom h komplikáziókat okoz, nem fogadja be a szervezet stb... de köszi a kommentet:)
2010. szept. 30. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!