Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kaptam 1 Plasztika Center...

Kaptam 1 Plasztika Center arany kártyát, azt írja rajta 80 ezer ft és ha 100%ban "befektetem", mellnagyobbítás, teljes arcplasztika. Ez hogy is van? Én mellnagyobbítást szeretnék, de akkor ez a kártya mit fedez?

Figyelt kérdés
Vagyis ebből most nem tudom megnagyobbíttatni a mellemet? Vagy igen? Nem értem...és tényleg irtó fontos!
2010. szept. 11. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a Plasztika Centrer-tol. Irasban kerd ajanlatukat.
2010. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a rajta lévő összeg levásárolható a cég szolgáltatásaira. Bár kétlem hogy plusz kp nélkül bármire is elég volna.
2010. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy mellnagyobbítás (nem tudom pontosan, de) olyan 500 ezer forint körül van. Ne, ebből neked levonnak a 80 ezer forintot a kártya ellenében.

Én így gondolom.

2010. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj hogy az a 80 ezer forint nem pénz. Az efféle műtétek több százezres, esetekben milliós nagyságrendűek. Szóval az a 80 ezer semmire nem jó. Annyiért még minőségi póthajat sem kapsz, nem még műmellet. Pedig jó lenne.:D
2010. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nowan válasza:

Én csak a guglira mentem fel: [link]

Namármost, ha 500000 a mellnagyobbítás, logikusnak hangzik a 80000 kedvezmény.

De tényleg érdemes írásban érdeklődni, én már 8000 forintnál is ezt tenném.

2010. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!