Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális állapota egy 30-as éveiben járó nő mellének? Ti vállalnátok mellplasztikát?

Mi a jobb választás a felvarrás vagy az implantátum?



2022. febr. 25. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon kicsi a mellem, A, jobb napjaimon B.

Ha valaki szeretné megcsináltatni, csak nuygodtan, nem ítélkezem, de én nem fogom.

Alapból vékony vagyok, egy nagy mell aránytalan lenne, és ki kéne dobnom az egész ruhatáramat, nem feküdhetnék hason, félek a műtétről, elégedett vagyok magammal szóval nem.

30-as éveimre nem fog lógni a mellem, mert a kicsi nem szokott.

Ha nagyon lógna, talán felvarratnám, de nagyobbat semmiképp nem akarok.

Ettől függetlenül van olyan helyzet, hogy megértem, ha valaki a műtét mellett dönt.

2022. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy 30 éves nőnek szinte teljesen felesleges ezzel vesződnie, függetlenül attól, hogy mekkora vagy milyen alakú.

Ha egészségügyi oka van, az pláne nem kor kérdése.

2022. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
85%
Szerintem nincs olyan, hogy ideális állapot. Az illetőnek kell, hogy tetsszen, ha nem tetszik neki és van lehetősége megcsináltatni, akkor csináltassa meg. Egy életünk van, ha van lehetőség azt olyan testben leélni, amiben jól érezzük magunkat, akkor miért ne. Ha valakinek ehhez plasztikára van szüksége, akkor plasztikáztasson.
2022. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
TEstképzavar, vagy extrém lógós a melled, kérdező?
2022. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A mellek kinézetét sok dolog befolyasolja.

Egyrészt szultél-e?

Milyen aranyban van a zsír-mirigyallomany?


A technika meg attól függ, te milyen hatást szeretnél elérni és mit javasol az orvos.

2022. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

30 évesen még várhatóan jól néznek ki a cicik. De aki össze-vissza hízott (és akár utána lefogyott), vagy csak simán soha nem élt egészségesen, annak biza meg tud lógni.


Implantátum akkor jöhet szóba,ha nem gond az ára, és amúgy a mérete aránytalan kicsi a tested többi részéhez.

A CSAK felvarrás egyszerűbb, olcsóbb, biztonságosabb. Nyilván nem várható cserébe ugyanolyan drámai hatás mint az implantokkal.


Ha mutatsz képet, tudok mondani véleményt.

2022. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon lóg, akkor fel kell varrni és úgy megy bele az implantátum.

Ez tökre nem kortól függ. Genetika, életvitel, szültél-e már és szoptattál-e X gyereket, stb...


Ha nem vagy megelégedve vele, akkor csináltasd meg, de ha bizonytalan vagy, akkor várj még vele.

2022. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek genetikusan 16 évesen is lóg, mert olyan a kötőszövet.

Másnak meg 45 évesen is tartja magát.


Az étkezés, sport, fogyás-hízás egy dolog, attól is függ ki hol hordja a súlyt, genetikailag milyen formát, milyen szöveteket örökölt valaki.


Szóval az ideális állapot az, hogy nem vagy rákos, de ezen kívül abszolúte lutri.

2022. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ az életmódtól is. Pl. gyerektelen-e/gyerekei vannak, sovány/túlsúlyos, sportol-e…


Az ideális az, ami neked tetszik. Plasztikáztatni nem plasztikáztatnék, a pszichémet rakatnám rendbe elsősorban, ha ez felmerül - ha utána is gond, akkor esetleg.

2022. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Csinaltasd meg! Egyszer elunk! A ferfiak nagyon szeretik!
2022. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!