Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 évesnek megcsinálják a...

16 évesnek megcsinálják a szilikon mellet?

Figyelt kérdés
500CC lenne amit szeretnek,16 eves lany vagyok, itthon beleegyeztek,ez eleg lenne a plasztikai sebesznek? Vagy be kell toltsem a 18-at? Gyulolom a mellem,ezert szeretnek mielobb megmuttetni. (Mielott kerdeznetek,igen tisztaban vagyok az arakkal!)
2022. márc. 5. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem, 18 év alatt nem csinálnak semmilyen plasztikai mütétet, ami nem orvosilag indokolt
2022. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Uncsi a hetvege, megvoltak a felvetelik? 500ccm igy elsore picit tulzasnak tunik, Jozsika, apu-anyu tudja hogy telefonozol a takaro alatt?
2022. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem uncsi a hetvege,es lany vagyok ;) a kerdesre valaszoljatok legyszi!!
2022. márc. 5. 22:20
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Várd ki a 18-at es akkora pöttyöslabdat varratsz magadra amekkorát akarsz. 😂

2022. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
tiltották
2022. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Lemerném fogadni, hogy egy csinos kis csaj vagy és a melleid is tökéletesen rendben vannak. Csak egy kis divat által gerjesztett önkép zavarral küzdesz. "Mert csak a nagy ciciktől lehet egy nőnek önbizalma." - Ami jelen esetben műanyag lenne félig meddig. (A nagy mellek a gerincet nagyobb mértékben terhelik ami nem jó hosszút távon és hátfájáshoz egyéb "jóságokhoz" is vezethet.)


De a te dolgod, ha betöltőd a 18. évet. (Meg a plasztikai sebészeknek is élni kell valakikből.)

2022. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Keress fel inkább egy pszichológust. Nagy bajok vannak agyban nálad.
2022. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt a gimiben egy évfolyamtársam, aki a 16. szülinapjára melleket kapott🤷🏼‍♀️

Szülői beleegyező nyilatkozattal van az az orvos, aki megcsinálja.

Persze az már más kérdés, hogy nem normális!

Nem a műtéttel van bajom, nekem is meg van csinálva a mellem, de 26 évesen csináltattam, nem 16…

Gondold ezt át!

2022. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Meg ki sem fejlodtel rendesen, sem testileg, sem gondolkozasbelileg.
2022. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Divat lett műcsöcsöket csináltatni már 16 évesen. 'Szép új modern világ.' Csak a hamis mellű nő a menő.


'Gondolom rengeteg pasi mondta műttesd már meg a melleidet ..!?'

2022. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!