Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szeretnék implantátum cserét,...

Szeretnék implantátum cserét, de nem tudom pontosan milyen formára szeretnék váltani. Egyáltalán lehet másikra?

Figyelt kérdés

Ami most van az a kismellhez volt jó, mert semmi nem volt szó szerint. 300-as implantátumom van. Nagyobbat szeretnék jövőre.

Ennek a csajnak tetszik nagyon a melle. Neki milyen formájú?

Elhelyezem a linket a kommenteknél.



2022. márc. 21. 02:11
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. márc. 21. 02:11
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek nézzetek meg több képet is róla mielőtt válaszolnátok, mivel elég egyedi ruhákban fotózkodik. Valamelyikben másnak tűnik a melle.
2022. márc. 21. 02:13
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
66%

Ahogy làttam, neki csepp alakú a melle.


Nem bírtam sokàig pörgetni, irritàlt, h a testéhez képest ilyen kicsi a feje.

2022. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet cserélni, de a méret függ a jelenlegi alapodtól.

Mivel elég hosszú a varolista ezért már most kezdj konzultációra időpontokat kérni.

Orvos választáshoz meg lépj be a plasztika esztétika csoportba fb-n, ott rengeteg munkát láthatsz.

2022. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy ez kerek implant!

Fb “plasztikai sebészet” nevű csoportba lépj be! Név nélkül is kérdezhetsz. Rengeteg info és kép van orvosok munkáiról.

De ha erről a lányról egy egész alakos képet viszel a sebészhez, amin a legjobban látszik az alakja és a melle, az arányok, akkor ő is fog tudni segíteni!

2022. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
73%
A legtöbb képen push up-os, azt us számítsd bele.
2022. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam hogy még push up is neki😱 na igen valaki azt írja kerek valaki azt hogy csepp. Hát nem tudom. Abba a csoportba mindenképp belépek. Amúgy én Dr.Mihályfi Lászlónál voltam 3 éve.
2022. márc. 30. 01:07
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

ez kerek, nem csepp! ezt hivjak magas profilunak szerintem, de jah, a doki tobbet tud

a cseppet ott hasznaljak, ahol a termeszetes "logast" szeretnek megtartani, pl egy mell rekonstrukcional vagy ha valaki probal a termeszetesebb forma fele menni, de szerintem a nok 95%-a a kereket vagy az emeltet akarja, hogy ugy nezzenek ki mintha a nap 24 orajaban pushup lenne rajtuk es a nyakukban lenne a melluk :D

csajom is ilyen, 500cc emelt magassagu.

optikailag szep, fogni mar kevesbe izgato. kemeny, mint egy felfujt labda.

41/f

2022. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!