Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehet egy mutet utani...

Hogyan lehet egy mutet utani heget eltuntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt egy nagyobb anyajegy az arcomon kb akkora mint egy mogyoró. Egy mütéttel eltávoltították és már évek teltek el. a heg el is tünt az igazi problémám az az hogy a böröm ott ahol az anyajegy volt még mindig más szinü világosabb mint máshol és rózsaszines. Lehet sminken kivül valahogy eltüntetni ezt? Pl arra gondoltam hátha tudtok valami terméket amivel tudok ezen segíteni.(a heg helyén szinte teljesen fehér a böröm)

Bocsánat a helyesírási hibákért gyorsan irtam + angolra van véve a telom es nem tudok hosszú ü/ö irni. Köszönök minden választ ❤️



2022. márc. 22. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik esztétikai hegtetoválás. Nagyon szépen meg tudják csinálni.
2022. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nem számítottam ilyen gyors válaszra❤️
2022. márc. 22. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, rosszul tudtam, orvosi hegtetoválás néven keress rá.
2022. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!