Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan kell “készülni” egy...

Hogyan kell “készülni” egy ajakfeltöltésre? Van valami amit hasznos tudni?

Figyelt kérdés

A héten megyek az elsőre.

Ha szoktam alapozót feltenni az nagyon le lesz törölve a szám körül? Vagy inkább ne tegyek fel?

Be szokott lilulni?

Nektek elsőre mennyi volt bele töltve? Meddig maradt meg?



2022. máj. 24. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha van rajtad alapozó, akkor lemosatják, úgyhogy nem érdemes sminkelni előtte.


Normális helyen elsőre max 1 ml-t töltenek és ha kell több akkor 1-2 hónap múlva visszamehetsz.


Nekem megmaradt rendesen, évente szoktam 1mlt töltetni.


Tőlem az elsőnél megkérdezték, hogy mi az elképzelésem, elmondtam és az orvos is elmondta, hogy ő mit javasol.

De ezek orvos függőek, van olyan aki akármit megcsinál amit kérnek tőle, kérdés nélkül (sajnos).


Nekem aznap este és másnap reggel volt picit lila és még be volt dagadva, de utána ez szépen lement.

2022. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem dagadt be nem fájt semmi.Azt hittem csak konzultáció lesz,de azonnal megcsinàlta.Kérdeztem,mi az ami tilos és mi az,ami kell.Azt mondta,masszírozhatom meg jegelhetem,de az se feltétlen szüksèges.0,5-öt töltöttem,szinte nem látszik,megyek vissza még egyszer.Amúgy 40 éve praktizáló orvosnàl voltam
2022. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ne menj. Önértékelési zavarod van. Ha egyszer megcsináltatod, attól még ugyanolyan marad a lelkivilágod, tehát újra menni akarsz.

Fontold meg inkább a pszichológust.

2022. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz de a gyermekkorom miatt 🙂 csak a felső ajkamba szeretnék mert nagyon vékony, egyáltalán nem arányos az alsóhoz képest. De köszönöm az aggódást!
2022. máj. 28. 18:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszönöm a választ 😊
2022. máj. 28. 18:05
 6/6 anonim válasza:
Szia! Megcsináltattad vègül? Mik a tapasztalataid?
2023. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!