Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fogorvos után szabad szájfeltö...

Fogorvos után szabad szájfeltöltésre menni?

Figyelt kérdés

Reggelre van időpontom fogorvoshoz, fogkőleszedés és fogfehérítésre, okozhat gondot ha utána délután elmegyek hyaluron savas szájfeltöltésre?

Kell időt kihagyni a két beavatkozás között?


Idő hiánya miatt szeretném ugyanazon a napon a kettőt, csak egy napot leszek Budapesten.



2022. márc. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám hogy jó ötlet. De jobban járnál ha az orvost kérdeznéd meg
2022. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Igen, hiszen érzéstelenítenek a fogásznál közben.
2022. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz érzéstelenítőt, amitől elzsibbad meg bedagad az ajkad, akkor szerintem semmitse befolyásol a szájfeltöltésben.
2022. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó ötlet!
2022. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy szájfeltöltés után nem ajànlott fogorvoshoz menni,szerintem előtte lehet.Amúgy meg én többször is töltöttem a szám,soha nem dagadt be,soha nem fájt,nem volt bevérzés se semmi,csak kicsit éreztem első nap,hogy tű volt benne.Én nem is értem miért beszèl mi denki úgy,mintha bàrmit is befolyásolna
2022. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!