Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalatok orrplasztika terén?

Tapasztalatok orrplasztika terén?

Figyelt kérdés
Egyszerű kíváncsiságból érdekel, akiknek már volt orrplasztikájuk, mit gondolnak. Azt már tudom, hogy egy ilyen műtétet érdemes füll-orr gégésszel csináltatni, hátha esetleg valami egészségügyi gond lenne. Milyen drága manapság egy ilyen? Mennyi volt a gyógyulási idő, milyen nehéz volt ezalatt?

2022. máj. 25. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még előtte állok, de ár tekintetében kb 700ezer - 1 mill 200ezer között szokott lenni, függően az orvostól, a várostól, meg hogy mennyire specifikus a beavatkozás.


Én úgy tudom a felépülés pár hét, nem fájdalmas, csak addig van pár megkötés, meg jobban kell vigyázni pár tevékenységgel.

2022. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rezek Ödönnel csináltattam 3 éve 900 ezerért. Az első éjszaka nagyon fájt, meg az első hét, amíg fent volt a gipsz, kellemetlen volt, de fájdalomcsillapítóval teljesen elviselhető. Arra kellett figyelni, hogy egyenesen aludjak, hetekig nem kaptam orromon levegőt, 3 hónapig védeni kellett a napfénytől, szóval vannak kellemetlenségek, de az eredményért nagyon is megérte :) Kb. 2 év után éri el a végleges formát.
2022. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!