Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen fogása van egy szilikon...

Milyen fogása van egy szilikon mellnek? Jobb fogása van mint egy természetesnek?

Figyelt kérdés
Ha ti fogtatok már szilikon mellett, szerintetek jobb fogása van mint egy természetesnek? Írjátok le szerintetek milyen különbségek vannak.
2022. jún. 17. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit nehéz leírni. Ez olyan mintha el próbálnád magyarázni a mangó ízét annak aki egész életébe csak almát és kiwit evett.

Nekem olyan stresszlabda és szilikon ötvözése érzetet ad. Én nem szeretem, megszoktam a természetest és az sokkal barátságosabb számomra.

2022. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
rosszabb a fogása. a természetes sokkal lágyabb és sokkal izgatóbb, ahogy mozog a tenyeredben.
2022. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Feszítsd be a bicepszed és fogd meg. Kb olyan. Feszes, élettelen.

Persze most majd a szilikonos lányok tiltakozni fognak, hogy nem így van…

De nyilván nem fogják bevallani, meg ők elfogultak is.


Ezek a műmellek csak ruhában néznek ki valahogy, pasiként, tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb a természetes.

2022. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bicepszem betonkemeny ilyen mumellet meg nem fogtam 😀
2022. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vannak deszkák! Ugye akiknek egyáltalán semmijük sincs mint egy fiu, azoknak hogy teszik be? Megnyúlik a bőr vagy mi? Mert oké ha egy csajnak kis melle van, de ott már van hová tenni az implantátumot, de akinek lapos a melle annak what?
2022. jún. 17. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megoldják nekik is. Pasiknak is be tudják tenni, vannak erre is példák…
2022. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Olyankor izom alá teszik
2022. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Az eredeti mell fogásra sokkal izgatóbb. Tapasztalat!
2022. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De látványra 10000x szebb a szép szilikonos.
2023. ápr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!