Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell nagyobbitàst szeretn...

Tesorina kérdése:

Mell nagyobbitàst szeretnèk. Nekem most a a mell nagysàgom 75B az orvosom szerint 85B az ajànlott. A kèrdèsem az lenne, hogy sokkal nagyobb lessz, vagy csak alig èszrevehetoen fog kulonbozni a mostanitòl?

Figyelt kérdés

mert ha màr meg mutetem a melleimet szeretnèm azèrt hogy èszrevehetoen nagyobb legyen...Mert ha kicsi a kulonbsèg akkor semmi èrtelme alà vetni magam egy mutètnek...

Elore is koszonom...


2010. szept. 21. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy a betű mutatja a kosárméretet, a szám, csak a mellkas körbe mért méretét (ezt nem tudom máshogy kifejezni). De ha orvos mondja.

Mindenesetre egy számtól nem lesz látványos a változás.

2010. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tehát neked 75C kellene nem? Amúgy semmi értelme alá vetni magad egy ilyen műtétnek az enyém is ilyen méret, és eddig nem volt rá panasz. :P
2010. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. A körméreted nem fog megváltozni, csak a kosárméreted, mondjuk C-méretűre. Nyugi! Ha ragaszkodsz ehhez a műtéthez, észrevehető az eggyel nagyobb kosárméret! Már csak a formája miatt is!
2010. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

te tőgyeket akarsz növeszteni? :O

Nekem 75B-C mikor hogy attól függ, hogy 49-54 kg között hol vagyok éppen. Én a kicsit szeretem magamon, mert karcsúsít:) Tehát egy 75B a tökéletes.

2010. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tökéletesek a 75B-s cicijeim. De nagyon testalkat függő, hogy kinek mekkora "áll jól". Mindenkinél más méret az arányos.
2010. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Adri baba ***** válasza:
Én is meg akarom csináltatni de csak 1x és nagyot,minek ha alig látható a különbség?Vegyél push up-os melltartót ennyivel és sokkal olcsóbb!
2010. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Hogy érted az hogy "de csak 1x"?? Ha egyszer berakják az implantátumot folyton vissza kell mászkálni az orvoshoz, hogy megnézze minden rendeben van e, nem is beszélve arról ha betokosodik.
2010. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Adri baba ***** válasza:
Ugy értem,hogy csak 1 műtétet akarok nem minden évben nagyobbat!
2010. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dr. Ignácz Zsuzsanna ***** válasza:
A plasztika nem változtat 75-ről 85 -re mert a sebész csak a kosárméretet tudja nővelni.B-ről C-re vagy D-re....
2010. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Adri baba ***** válasza:
Én ezt nem igazán értem akkor hogy van hogy a barátnőm 75Bs melltartó helyett 90bset hord???
2010. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!