Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajak feltöltés/mell nagyobbítás?

Kinga20x kérdése:

Ajak feltöltés/mell nagyobbítás?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni jó pár oldalon. De árakat sehol sem találtam. Esetleg valaki aki csináltatott tud valami konkrétat mondani?
2011. okt. 8. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A magasságos Úristen és az összes szentek nevében nagyon szépen megkérlek, hogy ajakfeltöltést NE csináltass!
2011. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
NE csináltass ajakfeltöltést. Ezt minden élő férfi nevében mondom. És én még a mellnagyobbításról is lebeszélnélek, ha tehetném, hidd el, a természetes mindig szebb.
2011. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozok az előttem szólókhoz, már így is túl sok felfújt műanyag k.urva rohangál az utcán.
2011. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ahol ár van az is csak tájékoztat jellegű.


A legtöbb helyen pl ajakfeltöltés kb 70ft-tól indul ami csak (kb 1ml töltőanyag) lehet hogy több lehet hogy kevesebb kell, de ebben nincs benne még más.

Mellnagyobbítás alaphangon 400-500ezer ft. minimum ebben általában nincs benne az altatás ára ami 100körül mozog.


Azért nincsenek árak konkrétan, mert mindenkinek más úgy mond, mert sok mindentől függ az ár.

Először mindenképp egy konzultációra kell bejelentkezned ez van ahol ingyenes, de ritka (5-10ezer ft körül szokott lenni). elmondod a dokinak mit szeretnél, ezek után felméri hogy a testi adottságaidhoz mi passzol mi az amit meg lehet csinálni és mi az ami nem (itt pl értem a mell nagyságát) Ezután jönnek az árak...

2011. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
előző vagy 70ezer ft nem 70ft :)
2011. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem valami mű nő akarok lenni. :) A cicimet inkább felvarrattni kéne, mint nagyobbítani. De a felvarrás azzal jár, hogy kisebb lesz. Ha meg nagyobbítom akkor már lesz egy szép formája és nem lesz olyan lógós mint most. Sajnos mostanában a sok stessz miatt lefogytam aztán felhíztam és ezt jó párszor még szóval egyik hónapban 70 kiló voltam másikba 49... Meg ereszkedtek a melleim, nagyon csúnyán. Amin nem is csodálkozom 100/D-ről egyszercsak 80/B lettem. szóval bármi pénzbe is kerül ezt meg fogom csináltatni. A száj feltöltés meg csak érdekel. Mert nekem nagyon tetszik. Nem az a nagy kacsa száj! (már bocsánat a megnevezésért van akinek az tetszik :) ) csak egy kicsit szeretném feltöltetni, elég pici, vékony a szám. Alig látszik valami. Ezért gondoltam rá, hogy feltöltetem. Egyenlőre csak kíváncsiság képp kérdezem. Aztán lehet bele is vágok, majd jövő év elején :)
2011. okt. 8. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

ajakfeltöltés 60-70/ampulla ezer ft körül mozog.

ahhoz képest h azt mondta nekem a doki h 3 hónapig tart,már másfél éve ugyanolyan.

a mell pedig 650 ezer ft körül.

2011. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az ajakfeltöltést nem mindenkinek tudjak megcsinalni,föleg ha nagyon vékony a szád,nekem van baratnöm akinek nem vállalták.
2011. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ajakfeltöltéshez mindenképpen tapasztalt orvost keress.Elősször mindenképpen 3 hónap után felszívódó anyagot töltess bele így el lehet találni a mennyiséget és később a tartós már a tapasztalt mennyiség lesz és nem lesz kacsaszád.Ja és vigyázz ne engedj a szájkontúrba töltetni mert akkor kacsa lesz.
2011. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!