Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elgondolkodnátok szülés után...

Elgondolkodnátok szülés után mell helyreállító műtéten?

Figyelt kérdés

Meg nincs gyerekem, viszont nagyobbak a melleim, 80/36C-s (hasonló, mint a 34D, de széles a mellkasom profilból, így nem jó az a méret).


Már most is látványosabban lógosabbak, mint kamasz koromban (akkor csak 75C volt a méretem), és attól tartok szülés-szoptatás után teljesen megereszkednek majd... :(


A probléma a mellbimbómmal van, lehet elég lenne később feljebb helyeztetni.


Szerintem anyagi akadálya nem lesz, de már beszéltem erről a párommal, hogy hiába szeret úgy ahogy vagyok, az önértékelésemnek nem a legjobb, hogy ennyire kúp alakú a mellem, hiszen anyukámnak és húgomnak is gyönyörű, nagy kerek melleket adott a sors.


Nagyobb méret nem kellene, én ugyanis 6 centivel alacsonyabb vagyok anyuéknál, csak az alakja bánt. Anyának is mondtam, egyszerűen kinevetett. Szerinte ha túl leszek a családalapításon, akkor másképp fogom gondolni.


Még tanulok, de azért 30 éves koromra szeretnék már babát, nem tudom mennyire fog megváltozni a véleményem.


IR-em van és IBS-em egyébként, hol lefogyok, hol felszedek 5-10 kilót, 5 éve küzdök ezzel, és szerintem ez is teljesen betett az önértékelésemnek, most pszichológushoz járok, mert tavaly év végére depresszióba estem, nagyon nehéz ezzel a betegséggel és a fájdalommal együtt élni. Akkor már legalább nézzek ki jobban?


26/N


(Természetesen fontosabb dolgokra is figyelek, sokat látogatjuk a családjainkat, adakozunk, stb. És megvisel a szerencsétlen emberek sorsa. Tudom, az én problémám egy háborúhoz képest vicc kategória).


26/N



2022. aug. 3. 13:00
 1/7 anonim válasza:
52%
Ha lesz rá pénzed akkor igen. Ha meg nem akkor minek gondolkodni??
2022. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyagi akadálya nincs. Van saját ingatlanunk, ráadásul tehermentesen. Diákhitelem van, mert ez már a második képzésem és magamnak akartam rendezni. :)
2022. aug. 3. 13:08
 3/7 A kérdező kommentje:
*a lakás az én nevemen van, párom majd akkor ad hozzá, ha gyerekekkel szeretnénk nagyobba menni.
2022. aug. 3. 13:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval anyagi beleszólása nem lenne ha így döntenék.
2022. aug. 3. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha az anyagiak nem gond, akkor persze. Én most vagyok terhes, és mindig is kb a melleim voltak az egyetlen olyan dolgok a testemen, amiket 100%-ban szerettem, mert tényleg szépek. Ha kicsit is megereszkednek szoptatás után, akkor megcsináltatom, nem érdekel ki mit gondol erről.
2022. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha neked jobb úgy, akkor csinaltasd meg. Én nem vallalom be a mutetet, nem akarom h felszabdaljanak. Nekem 80DD, kicsit log (pedig tapszeres volt a gyerekem). De nem zavar, melltartoban igy is szep.
2022. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%

Szia.

Nekem is 80C-sek a cicik. 32 vagyok ikreim lettek. Alak is hasonló. Fél évet szoptattam, de nem ereszkedett meg. Viszont az alak miatt én is gondolkodok a műtéten. A teltségből veszetettek kicsit, de nem tejeszacsi szerencsére.

2022. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!