Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb. mennyibe kerülne, ha...

Kb. mennyibe kerülne, ha szülés után rendbetennék a testemet?

Figyelt kérdés
Hüvelyszűkítő műtét, mellfelvarrás, has, comb, fenék plasztika, arcplasztika, derékról zsírleszívás, derék plasztika.

2021. febr. 25. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Plasztikai sebészt kérdezz...de az arcodat miért kell átszabatni?
2021. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Gondolom azért, mert "eldeformálódott" a terhesség miatt. Nekem is ilyen a pofám.
2021. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Kétlem hogy ezt nő írta.

Ennyi butaságot összehordani. Olyasmiket plasztikáztatni amikről egyszerűbb lefogyni, vagy még inkább sokunknak nem is változik ha nem hízunk el (fenék, comb).


A többiről se lehet tudni előre lesz-e rá majd szükség (kötényhas, mellplasztika, hüvelyplasztika). És mi az a "derék plasztika"? 😂😂

Az arcplasztika meg a csúcs 😂

2021. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi ez a baromság? Én egy gyereket szültem, császárral, nem híztam semmit, hányás miatt, az alakom ugyanolyan, mint előtte, van egy császárheg gyakorlatilag a szőr alatt a szeméremdombomon, nem látszik. Viszont van a hasamon egy hosszú, csúnya heg más mütét miatt. Illetve más gondok is vannak ebből a betegségböl adódóan, szóval plasztikáztathatnék, de nem a terhesség miatt.
2021. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha én plasztikai sebész lennék (de amúgy ez is a protokoll náluk) és ennyi mindent akarnál egyszerre, elsőkörben elhajtanálak pszichológushoz. Alapszabály, hogy aki mindent át akar szabatni magán, annál valami nagyon nem oké mentálisan. A mellplasztikát, hasplasztikát megértem, de arcplasztika meg fenék plasztika? Ugyan már... Edzeni kéne, jól enni és rendben lennél.

De amúgy se tudnád megfizetni, mert ha ilyen gazdag lennél, akkor már terhesség alatt megfizetted volna az ilyen-olyan csodakezeléseket, amik megelőzik a bőr megnyúlását, meg hát megfizetted volna a profi étrendet.

2021. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk, amit itt felsoroltál ahhoz egy zsák pénz is kell. Derék plasztika????? Arcplasztika esetén mire gondolsz? Ráncfelvarrás, vagy mondjuk csak botox?
2021. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár millió
2021. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

A lepontozóknak: a gyerekvállalásba írta ki eredetileg a provokátorunk, csak hamar áttették ide, ennek fényében nézzétek az első 4 választ!

Állandóan a szüléstől megcsúnyult nőkkel van elfoglalva.

2021. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%

Most néztem instán egy ilyet, külföldi... A saját zsírját töltette a szákába, mellébe, seggébe... Orrplasztika, zsűrleszíves mindenhonnan, toka, még a narancsbórét is megcsinálták. Szemfelvarrás stb.


10-20 millió Magyarországon. Mit gondoltál?


Egyébként én inkább eljárnék mozogni, tornázni... Első körben.

2021. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-4 milla. De inkább 4.
2021. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!