Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bevállaljam az orrplasztikát?

Bevállaljam az orrplasztikát?

Figyelt kérdés

Most vagyok 31 éves, megvan rá a pénzem és a lehetőségem is (2 hét szabadságon leszek nemsokára).

18 éves koromban szerettem volna először megcsináltatni, de akkor még otthon laktam, szüleim nem engedték természetesen.



Tulajdonképpen önbizalomhiányom nincs tőle, mert nem óriási, de a kislányos arcomhoz, nem éppen passzol... úgy fogalmaznék, hogy tökéletesen szép modell arcom lenne, HA kisebb lenne az orrom.


Fotókon látom, hogy mennyire nem passzol a kis arcomhoz. Akkor elgondolkodom a műtéten.


Frufruval és sminkkel tudom "álcázni" de persze teljesen nem lehet.



Előnye lenne, hogy az önbizalmam nagyot nőne (bár most sem kicsi) + 100% elégedett lennék a megjelenésemmel + illetve büszke, hogy egy ilyen régen titkon áhított álmom valóra tudtam váltani... volt hozzá bátorságom.


Hátránya a pénz, kicsit sokkolom rá 1 milliót. Főleg ebben az inflációs gazdagsági mélyrepülésben, amiben vagyunk... Illetve másik hátránya, hogy szerintem férfiakkal való ismerkedésben nem tudnék belőle annyi pluszt kihozni, mint amennyibe került.

Úgy értem, hogy akinek tetszem ő nem az orrom miatt fog dobni, és a pici orrom miatt se fog senki feleségül venni.. értitek.

+ kontra érv, hogy borzasztóan tartok a műtéti dolgoktól, akár egy injekció vagy vérvétel..



2022. okt. 19. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem most hagyd, aztán ha szeretnéd, később még megcsináltathatod. Priviben nem küldenél fotót? 😊
2022. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem lennél elegedett... talalnál mást magadon, ami nem jó...
2022. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hogy lehet fotót küldeni privátban?
2022. okt. 19. 21:53
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Egy gondolat csak: egy "tökéletesen szép modell arc" igen unalmas általában, a legtöbb esetben nincs semmi jellegzetes, karakteres benne, egy a sok ugyanolyan között. Ha nem kifejezetten zavaróan nagy, és nem okoz kifejezetten lelki problémát, akkor lehet, hogy így érdekesebbnek tünsz mások szemében.

Ha egyelöre nem vagy biztos abban, hogy akarod a mütétet, akkor inkább várj vele, visszacsinálni nem lehet és a pénzedet sem kapod vissza, ha nem olyan lesz, mint amit elképzeltél.

Esetleg küldj egy fotót magadról privátban, szivesen elmondom a vélemenyemet a mostani kinézetedröl.

2022. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanúgy, ahogy itt fel tudnád tenni, valamilyen fotófeltöltö oldalra felteszed, a linket másolod és ide vagy az üzenetbe beilleszted
2022. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Privátban küldök néhányat, amin kifejezetten látszik az orrom hogy fest..


Kiváncsi vagyok a véleményetekre! (Azt ne írjátok, hogy amúgy is csúnya vagyok, köszi)

2022. okt. 19. 22:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Elegant sokat kellene rajta faragni.. széles, és nagy, és egy ferdülés is a tetején.
2022. okt. 19. 22:04
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Keress a puncson egy sugar daddyt, aki kifizeti neked a műtétet.
2022. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nekem volt orrplasztikám 2020 év elején, épp amikor még nem ütött be a covid. 30 voltam akkor. Én nem bántam meg, ha gondolod, nekem is küldhetsz képet, én is meg tudom mutatni az előtte-utánát.
2022. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem inkabb probald meg elfogadni onmagad

Senki se fog csak azert veled lenni mert szebb lett az orrod

2022. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!