Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes lenne szerintetek...

Érdemes lenne szerintetek hasplasztikáztatnom vagy csak legyek türelmesebb és alakul majd a forma idővel?

Figyelt kérdés

Egész új vagyok még a testépítésben, 50 kg-os fogyás végefelé vágtam bele aktívan az edzésbe ( most már lassan 1 éve ), ennek az első felét még nem vettem annyira komolyan, jóval kevesebb fogalmam volt dolgokról. Tudom, hogy még rengeteg tanulnivaló van és hogy minden területen van még hova fejlődnöm, de a hasammal vagyok a legkevésbé elégedett.


128 kg-ról fogytam 78 kg-ig, most jelenleg 82-t nyomok mióta jobban ráfeküdtem a tömegelésre (nem eszetlenül csinálom, erőben érzem is a fejlődést és azért látszik is 78 kg-hoz képest, de ez most nem lényeges). A hasam jelenleg így néz ki: [link]


Nincsen rajta kézzel fogható, nyúló, hajtogatható bőr, szóval úgy érzem, hogy egész szerencsés voltam vele, egész jól összehúzódott a bőr, de még így is zsírosnak érzem.


Igazából a kérdés azokhoz szólna, akik átestek már hasonló fogyáson vagy láttak már ilyet. Nem tudom, hogy csak simán megfelelő figyelemmel és türelemmel lehet-e ebből valami esztétikus formát varázsolni idővel vagy esetleg érdemes lenne a maradék zsírt leszivatni róla.


2022. nov. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok haver! Nagyon szép eredmény, nagyon ügyes vagy! 1 év alatt 50 kiló nem kis teljesítmény, és látszik, hogy ezalatt az idő alatt még látható izmot is sikerült építened, úgyhogy szép munka! A hasad pedig bőven nem az a kategória, ami plasztikára szorulna. Folytasd az erőedzés, folytasd a tudatos táplálkozást, tanulj továbbra is sokat, és pár év alatt a magadfajta srácok nagyon szép fizikumot tudnak összehozni. Így tovább!
2022. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fogyás kicsit több idő volt, de köszönöm :D
2022. nov. 27. 19:44
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Jó lesz ez, idővel majd formálódik de már így is nagyon jó. Egyik barátom 30 kilót fogyott le és pár év múlva szép feszes kockás hasa lett.
2022. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!