Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik a jobb a fenékimplantát...

Melyik a jobb a fenékimplantátum, vagy a saját testzsíros fenékfeltöltés?

Figyelt kérdés
Illetve tudna valaki megbízható orvost ajánlani?

2022. dec. 16. 18:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem. Kezdj hozzá nagyobb súlyokkal guggolást és egyéb fenékizomerősítő gyakorlatokat végezni, és lesz szép nagy, izmos feneked.
2022. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem már most is olyan, mert rendszeresen edzem fenékre, nagy súlyokkal. Viszont ez nem változtat a tényen, hogy műtét nélkül nem lehet olyan, mint Nicki Minajnak, megcsinálhatok én 1000 db guggolást, akkor se lesz olyan.
2022. dec. 16. 20:47
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A saját zsír nem igazán jó ötlet, nem biztos, hogy minden sejt a helyén marad, meg sok fel is szívódhat, és akkor akár ilyen rücskök meg formátlanságok lehetnek a börön. De a konzultációnál úgyis megnéz az orvos, és eltervezi, meg megbeszélitek, melyik a legjobb megoldás neked.
2022. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as.
2022. dec. 16. 20:52
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Miért akar valaki olyan batár segget? Nekem olyan van, a fél életem a rejtegetésével telt.
2022. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Undorító segged lesz az szent.
2022. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Inkább egy pszichológust keress, mielőtt tönkreteszed magad! Tudod egyáltalán, mivel jár(hat) egy műtét? Arról nem is beszélve, hogy akinek ilyen segg tetszik, annak valami baj van a fejében.
2022. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Úristen 7-es, akkor ezek szerint több millió embernek van baj a fejében, mivel sokmindenkinek tetszik, na de ez lényegtelen, mivel nem más miatt csinálom, hanem magam miatt, mivel nekem ez tetszik. És hiába mondják sokan, hogy jó alakom van, meg mint mondtam járok edzeni, de nekem olyan alak kell, mint amilyen Nicki Minajnak van a "Starhips" című dalában, és sajnos olyat természetes úton nem lehet elérni. És nem csak a fenekemet szabatom át, hanem az egész testemet.
2022. dec. 17. 00:07
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Vannak ilyen emberek, akik élő Barbie babát, gendersemleges sárkányt és hasonlókat műtetnek magukból. Nem normális dolog. Amilyen alakot természetes módon nem lehet elérni, az nem normális. A legtöbben, akik plasztikai műtéteken átszabatják a testüket, vagy más neművé operáltatják magukat, hosszabb távon nemhogy nem lesznek boldogabbak, de sokszor még depressziósabbak lesznek, akár öngyilkosságot követnek el.

De a te életed, te döntésed, te tested, úgy b.szod el, ahogy akarod.

Gondolom, van egy gazdag pasi, aki finanszírozza, vagy örököltél, esetleg nyertél egy vagyont. Dolgozó ember nem nagyon engedheti meg magának, hogy plasztikai műtétek miatt rendszeresen hetekre, hónapokra kiessen a munkából.

2022. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Wow, minden plasztikával kapcsolatos kérdésnél megjelennek az ilyenek. 😏 Nos, én is csináltattam egy csomó beavatkozást, a saját pénzemböl, és nem a pasim fizette. Ugyanúgy, ahogy egy pasinak lehet pénze meg jó fizetése, egy nönek is, nem kell hozzá örökölni meg nyerni. 😛 Nem esel ki hetekre meg hónapokra a munkából, max egy hét/beavatkozás otthonlét, van fizetett szabadság, na meg feltalálták a home office-t. Nem vagyok se depressziós, se gendersemleges sárkánybarbi a pasik visszajelzése szerint, épp ellenkezöleg 😁 Azért nem a legextrémebb példákat kellene kiragadni, a plasztika lényege, hogy jobban nézz ki, nem az, hogy rondább legyél, a normális sebészek nem is vállalnak olyat, ami természetellenes meg nem illik az alkatodhoz/arcformádhoz. Szóval hajrá kérdezö, biztos nagyon szép leszel, és elégedett. 3-as voltam.
2022. dec. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!