Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nőknek szerintetek szerencséjü...

Nőknek szerintetek szerencséjük van azzal hogy nekik sokféle hatékony intim műtét/kezelése van?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik nekik a külső része a nemi szervüknek akkor szinte veszély nélkül közel 100%-os sikerrel átalakítják. Ha esetleg túl tág, akkor is van ugyanilyen veszélytelen és sikeres kezelés.

Szóval akármilyen nemiszervet alakíthatnak maguknak.


2022. dec. 23. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen felesleges dolog csak esztétikai okból megműttetni egy egészséges nemiszervet. A legtöbb nő nem is él ezzel a lehetőséggel, tehát így nem befolyásolja az életüket semmilyen módon az, hogy vannak ilyen orvosi beavatkozások is.
2022. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Hat te hulye vagy.

Vagod ugye, hogy egy ilyen mutet nem veszelytelen?

Szuleskor nekem volt gatmetszesem, azon a reszen semmit nem erzek, ahol varras van pl. Akkor el tudom kepzelni, hogy egy teljes huvelyszukito mutet milyen lehet. Nagyon megeri,ha utana tobbet nem fogsz elvezni semmit....


Szoval igen, latszik, fingod nincs a temarol 😂😂

2022. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem én vagyok a 4-es, de szerintem a "semmit nem erzek" az azt jelenti hogy semmit nem érez.

2022. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazan erzem, de nyalas szempontjabol mondjuk pont nem erdekes, mert tul nagy elvezeti erteke elotte se volt annak, ha a gatamat nyaltak (?), en speciel jobb szeretem csiklonal 😂🤷‍♀️


De nyilvan az feltuno, hogy az a kis resz erzeketlen. Viszont csak par oltesrol volt szo, igy a szexben nem zavar. De ha ott tapogatom mondjuk, akkor erzem, hogy nem erzem. Na szoval ennel jobban nem tudom megfogalmazni 🤣

2022. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Kozben toroltek a nyalasos kerdest, de mindegy, azert valaszoltam.
2022. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De nem csak esztétikáról beszélek... Nem látjátok?

Írtam hogy szűkíteni is lehet. Az nem esztétika. Olyan mintha egy férfinek megnagyobbítanánk a péniszét.

2022. dec. 23. 15:03
 8/30 A kérdező kommentje:
Gondolom pár választ törölni kellet, azokban miről volt szó?
2022. dec. 23. 15:04
 9/30 anonim ***** válasza:
61%

Nem jó, mert elvárás lesz. Ezért szoktam mondani, hogy ha belegondolok, a férfi, akit a magassága miatt utasítanak el, szerencsés. Mert a magasságod látszik ruhában, és nem nyaggat senki, hogy változtasd meg.


Hogy a mellem lóg, csak ruha nélkül látszik, ami megalázó, és hogy fel lehet varratni, az azt jelenti, hogy elvárás lehet irányomba, hogy tökéletesre szabott kis baszóbabát csináltassak magamból.

2022. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt intimplasztikám, mert az egyik kisajkam kilógott, míg a másik nem, tehát tök undorító aszimmetrikus volt. Engem nagyon zavart és emiatt nem ismerkedtem már egy ideje senkivel, pedig alapjáraton egy fullos nő vagyok, akit szinte mindenki megnéz az utcán, mégsem mertem ismerkedni. Életem legjobb döntése volt megműttetni, mert semmi komplikáció nem lépett fel, a végeredmény pedig gyönyörű lett, pont olyan, amilyet szerettem volna. Egyáltalán nem lett érzéketlen a műtött kisajkam, ugyanolyan mint előtte. Ha az ember nem egy kóklerhez megy, akkor normálisan lesz megcsinálva, nem úgy hogy félig elhalnak a szövetek.🥴
2022. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!