Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lanyok, nektek jelentett mar,...

Lanyok, nektek jelentett mar, vagy jelentek problemat a kilogo kisajkak?

Figyelt kérdés

Fehernemuvalasztasnal, sportolasnal, pasi elott?

Metszesen gondolkoztal mar?


2023. jan. 2. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy.
2023. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Problémát sosem okozott igaz, de nekem nem tetszik, ettől függetlenül nem plasztikáztatnám meg.
2023. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Vannak extrem esetek, amikor tenyleg tul nagy es nagyon kilog es fajdalmasan zavaro, dorzsolodik. Akkor en is mennek mutetre.

De az atlagnak (es nekem is) csak kicsit nagyobb, az egyaltalan nem zavaro, ezert felesleges megmuttetni.


Olyan ferfival meg nem talalkoztam, aki emiatt ne szexelt volna velem :D De ha valaki megszolta volna, akkor max hazakuldom, nem vennem annyira a szivemre. Ilyen az emberi test, nem tokeletes, tessek beletorodni 🤷‍♀️

2023. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okoz problémát mozgás, sportolás vagy szex közben akkor semmi értelme a műtétnek. Nekem az a tapasztalatom, hogy csak a felületes idióták rugóznak a barátnőjük ajkainak méretén.
2023. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Most baromira le leszek pontozva, de férfiként volt dolgom olyan lányokkal akiknek kilóg, van akinek nem.

Tapasztalat: a kilógó kisajkaknál általában ici-picit probléma a behelyezés amikor "eksön" van. Nem nagy probléma, de figyelni kell, hogy nehogy begyűrődjön. És nem, nem arról van szó, hogy nem izgattam fel a partnereim és ne lettek volna kellően nedvesek. :) De ezt Ti biztos jobban tudjátok.

A másik, hogy pasiként szép vagy nem szép kimondani, de sokkal gusztusosabb az, ami nem lóg ki. Amikor lemegyünk délre és szájjal kényeztetünk titeket, akkor is sokkal jobb, ha nincs tele a szám vele. (ez gondolom ugyanaz a topic, mint lányoknál a bőrös vs. körülmetélt farok)

Illetve a farok analógiára felülve - ajjaj - még annyit hozzátennék, hogy egyébként kifejezetten igényes lányoknak is tudott picit kellemetlenEBB íze/illata lenni ott lent, mert az összetapadó kisajkak több teret engednek a kellemetlen baciknak. Röviden ennyi.

Szóval ha ilyen puncitok van, akkor sincs baj, ez nem bodyshaming, ne értsen félre senki, csak a higiéniára EXTRÁN figyeljen oda mindenki. (Tudom, mindenki azt hiszi, hogy nagyon odafigyel)

2023. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig gátlásos voltam miatta, ezért 19 évesen szexeltem először. 3 partnerem volt eddig és senki sem problémázott rajta, tetszett nekik. Így már engem sem zavar annyira.

Most 24 éves vagyok.

2023. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy sosem volt ebből probléma. Akit szeretünk, azt úgy fogadjuk el, ahogy van.
2023. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!