Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisebb orral könnyebb ismerkedni?

Kisebb orral könnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Többen udvarolnak a plasztika óta?


Elsősorban olyan nők tapasztalata érdekelne, akiknél szignifikáns változás történt, tehát tényleg nagy volt az orruk a műtét előtt.


Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2023. jan. 8. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok nő, plasztikai műtetem se volt.


De két dolog.


-Eleve nem ezen múlik, hacsak nem irtózatosan bumfordi az orrod.

-Szerinted ezen a fórumon tucatszám vannak orr plasztikás csajok?

2023. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkora orrom van, hogy Mátyás király is megirigyelné, és egy mókus sírva hordaná tele mogyoróval. De mivel jó stílusom van és kedves, barátságos egyéniség vagyok, volt mindig kedvesem... (Mióta megnősültem, csak ő van :-))
2023. jan. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az extrém eseteket kivéve nem az orrméreten múlik a dolog.

90%-ban a személyiséged számít.

2023. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Neked tetszene, ha kisebb lenne az orrod?

Csak akkor plasztikázd, ha neked is tetszene a kisebb orr!!!

2023. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:


Szerintem többen, mint gondolnád! :) Nézd csak meg az orrplasztika topik alatt milyen sok kérdés van és mennyien írták válaszban, hogy már túlestek rajta. Ma már nem olyan ritkaság ez.


2-es válaszoló:


Szívből örülök, hogy te így is ilyen kelendő vagy, tényleg. De azt azért ne felejtsük el, hogy egy férfinál a nagy orr a legtöbb nő számára kifejezetten vonzó (mivel tudatalatt a magasabb tesztoszteronszintre asszociálunk róla), míg nőknél sajnos ennek épp az ellenkezője igaz...

(A mókusos mondaton nagyon jót kacagtam, köszi!)


3-as válaszoló:


A csodás személyiségem csak azután tudom megcsillogtatni, hogy az illető férfinak a külsőmmel felkeltettem az érdeklődését. Különben el sem hív randizni. Egyébként igazad van és klassz lenne, ha így működne a világ, de nem vagyok naiv. Pláne manapság, amikor neten ismerkedik a többség, és egy kép alapján dönti el, hogy akar-e egyáltalán beszélni a másikkal...


Én tipikusan az a fajta nő vagyok, akinek kifejezetten szép lenne az arca, de az orra elrontja az egészet. Nagy is, ferde is. A mosolyom csúnyán széthúzza, olyankor még rosszabb. Szóval mindenképp meg akarom csináltatni (már csak az orrsövenyferdülésem miatt is, amitől már alig kapok levegőt). És igen, reménykedem abban, hogy utána a másik nem számára is vonzóbb leszek.


Az exem többször is megjegyzéseket tett az orromra, ami sajnos eléggé hazavágta az önbizalmam ilyen téren. Persze kaptam már kommenteket másoktól is, de tőle esett a legrosszabbul. Azóta van egy barátnője, akinek valóságos mini-orra van, remélem boldog vele és neki nem mond ilyeneket....

Gimi alatt is sokat bántottak ezzel, és hát sajnos ezek a gonosz megjegyzések egy életre nyomot hagynak az emberben. Attól, hogy a legtöbb értelmes felnőtt nem kommentálja, attól még tudom, hogy nem lett szebb az évek alatt.


Azért köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek.

2023. jan. 8. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Egy képet feltehetnél. Objektívebben lehetne megítélni úgy a dolgot.
2023. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyibe kerülne megcsináltatni? Mennyi lenne a felépülés a műtétből?
2023. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet feltölteni, bocsi. Tudom miért írod, láttam én is neten rengeteg nőt, akiknél teljesen indokolatlan volt a műtét (pl. 1-1 apró pukli miatt feküdtek kés alá). Nálam sajnos nem ez a helyzet, indokolt a dolog. Olyan az orrom, mint Ellen DeGeneresnek, csak az én arckarakteremhez ez egyáltalán nem illik.


A műtétek jelenleg 1.200.000 Ft körül mozognak. Nekem az orrsövényt is helyre kell rakni, szóval valószínűleg még több lesz, mert utóbbi miatt érdemes olyanhoz menni, aki fül-orr gégész is egyben.

A felépülés néhány hét, és nagyjából 1 év, mire az új orr stabilan eléri a végleges formáját. Persze egy műtött orr is ugyanúgy apránként növekszik életünk végéig, de alapvetően az új forma megmarad élethosszig.


Szóval így visszaosztva a fenti összeget, nekem megéri, hogy egy életen át jobban nézzek ki. (Most leszek 26 éves.) Már majdnem sikerült összespórolnom rá.

2023. jan. 8. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Ellen DeGeneresnél az orra a legkisebb baj - de ez egy másik téma.

Ha Gerard Depardieut vagy Nicko McBraint írtad volna akkor elhiszem, hogy kell a plasztika.

De szerintem az esetedben csak a szokásos női belemagyarázás, hogy ronda vagyok ezért nem kellek senkinek.

2023. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem többen, mint gondolnád! :) Nézd csak meg az orrplasztika topik alatt milyen sok kérdés van és mennyien írták válaszban, hogy már túlestek rajta. Ma már nem olyan ritkaság ez."


Kérdező, sok nő meg kacsaszájat plasztikáztat magának, és olyan szintűen undorító szájuk lesz utánna, hogy sokkal jobban jártak volna, ha nem is állnak neki. Szóval az hogy vannak plasztikák az nem azt jelenti, hogy kellenek is.


Persze ha valakinek extrém nagy az orra, az már más kérdés, nekem se tetszene, ha egy nőnek nagyon nagy orra lenne. De nagyon sok plasztika nem szükséges, konkrétan a kacsa szájú nőknek még rondább is lesz a szájuk utólag, legalábbis szerintem igen, de nyilván rengetegen vanna így mások is, szerintem a férfiak 90%, így van vele kb.


De ha neked tényleg ronda de nagyon ronda az orrod, akkor ha tényleg kell műtét, akkor meg műtsd meg és ne a gyakorin kérdezgess róla. De ha igazából nem is indokolt a hozzáállásod, hát az más kérdés.


Nyilván nem tudom, hogy milyen az orrod, de a kacsaszájú nők is biztosak voltak benne, hogy ez nekik márpedig kellett.

2023. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!