Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találok olyan szórakozóhel...

Hol találok olyan szórakozóhelyet ami "sötétebb" - "ködösebb", budapesti, zenés (techno) klub, ahol könnyebben lehet ismerkedni, vagy könnyebb "összekeveredni" valakivel?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, 32, szeretem az elektronikus zenét. Egy két szórakozóhelyen voltam csak eddig Budapesten (Instant, Aether pl), de az a benyomásom, hogy inkább csoportosan járnak az emberek szórakozni, és nagyon erős klikkek vannak. A fent említett két szórakozóhelyen is rendszeres az a látvány, hogy egymás fülébe ordítva visítva beszélgetnek emberek hosszasan. Szívesen mennék olyan helyre szórakozni, ahol nem a beszélgetés a lényeg, hanem a zene. Úgy képzelem, hogy egy ilyen (általam még nem megtalált) buliban kevésbé furcsa az, ha mondjuk két idegen ember kezd el "együtt" táncolni - ellentétben azzal, hogy mindenki csak a saját társaságával kapcsolódik (ez utóbbi az eddigi tapasztalatom).


Remélem valamennyire át tudtam adni a problémámat. A válaszokért előre is sok hála - segítsetek hozzá a megvilágosodáshoz!


TEHÁT:


Tudtok ilyen helyet, ahol akár fizikailag akár átvitt értelmében sötétebb van, és elég "jó" a zene ahhoz, hogy ne beszélgetni kelljen, és rituálisabb a hangulat :) ?



2022. dec. 6. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Arzenál
2022. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%

Igen, egyértelműen az Arzenál lesz a te helyed! Néha Akvárium Klubban is vannak techno bulik, az is elég jó.

Azért arra készülj fel, hogy oda se egyedül mennek az emberek, de abszolúte lehet vegyülni.

2022. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
En jartam parszor mostanaban az instantba n a techno reszen is. Hozzam 1 percenkent jonnek oda ismerkedni. Tehat igenis menj oda ismerkedni.
2022. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehet egymást egyáltalán hallani az ilyen proli gyülekező helyeken?
2022. dec. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Supersonic-ban voltak pontosan ilyen techno bulik, én régen látogattam azokat. Ma már nem tudom vannak-e, mert már nem járok, mert eléggé megváltozott ott a célközönség, leginkább metal eventek vannak már, de 1-2 elektronikusabb rendezvény azért néha szokott még ott lenni, de az ilyen ugri-bugri hardstyle meg a drogos psy-gyökerek engem sem érdekelnek.
2022. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Playground, Flashback, D9
2022. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ezekkel az igényekkel goára kéne járnod. Ott annyira nyitott emberek vannak, hogy mindenki kapcsolódik mindenkivel, ha először vagy is olyan, mintha hazamennél. Főleg kisebb létszámú bulikon jön ki az az érzés, mintha egy család lenne az egész, félelmetes energiák mozognak, leírni nem lehet. És nem mellesleg ott van a legjobb zene. Én nőként egyedül járok el bulizni mindig.
2022. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon örültem, hogy értő fülekre talált a kérdésem, sokat segítettetek!!
2023. jan. 1. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
A Fidull lesz a te helyed, Kérdező :)
2023. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!