Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen érzés volt a mellplaszt...

Milyen érzés volt a mellplasztikát követő néhány nap/hét?

Figyelt kérdés
Mennyire volt fájdalmas, kényelmetlen? Mennyi idő után enyhült a fájdalom? Volt ki melletted állt és segített neked ebben az időszakban? Mennyire szorultál ápolásra?

2023. jan. 22. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, felvarrásom és redukcióm volt.



A műtét után felébredve be voltam állva mint a gerely, kacarásztam mindenen. 😂

Rögtön utánna inni és kekszet enni kellett, valami kis (tehát könnyű) zárt pohár a legjobb, szilikon csövet kértem a nővérektől. Nehezet emelni nem fogsz, fél kilónál több nem lehet. Keksznek valami nem túl zsíros, nem túl szagosat érdemes mert hányingered lesz.

Az első pisilés elég nehéz, el is vagy pilledve, meg olyan is mint a szétfőtt fekete tea, de ha ez megvan, akkor már minden okés.


4 jégakkut vittem magammal a kórházba is, egyszerre kettő volt rajtam, és cserélgettük őket.

Legombolós pizsit, kardigánt és ingeket vigyél, meg leggingset, és olyan belebújós cipőt amit lehajolás nélkül is fel tudsz venni.


Tisztálkodni illat és minden mentes tussfürdőt, törlőkendőt, kenős deót és nyeles szivacsot vegyél. Izzadni fogsz, valószínűleg seblázad lesz.

Steril nagyobb gézlapokból kell kb 10 legalább, ezeket teszed a melltartóba. Ezeket a sebekre teszed majd.

Cicaplast gélt és élő aloe vera növényt ajánlanék, nekem szépek lettek a hegeim tőlük.



Aludni csak háton fogsz, félig ülő pozitúrában. A legegyszerűbb, ha egy fotelt hozzátolsz egy ágyhoz, és teszel bele pár párnát, hogy tuti ne fordulj el éjszaka.



Enni vegyél sokmindent, mert ne fogsz messze menni utána egy ideig. Kenyeret vágni, zöldséget szeletelni vagy pucolni, konzervet nyitni nem fogsz tudni, és 1 kgnál többet emelni se. Érdemes venni valami savanyú fagyit, mert jó a hányingerre, és a lázra is.

Az aszalt szilva se árt, sokan küzdenek szorulással.



Érzetre fura, ahogy gyógyul, inkább mintha az edzőteremben túldolgoztad voltna magadat, meg olyan pezsgő érzés, mintha ásványvíz lenne az ereidben.


Nagyjából 1 hét az, amíg tuti segítségre szorulsz, pl ajtót, ablakot kinyitni, öltözni, főzni. Autóba, villamosra ülni is fáj, minden kis huppanást érzel. Utánna picit jobb, de kb 1 hónapig nagyon sérülékeny vagy. Nekem anyukám segített.



Érzelmileg egy hormonális sírása szerintem kb mindenkinek van, én nem is értettem miért bőgök, csak úgy rámjött. Ahogy a test visszarendezi ezeket a részeket, gondolom valami felszabadult, meg hát nem voltam hozzászokva, hogy kiszolgáltatott vagyok.



Ha van még valami, kérdezz bátran.

2023. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm. Ha jól sejtem, ez egy kevésbé fájdalmas beavatkozás, mint a szilikon berakása a mellkasom alá? Tiéd varrás és csökkentés volt. Mekkora volt és mekkora lett? Elégedett vagy a melleiddel?
2023. jan. 22. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

HH ból lett DD, és igen, elégedett vagyok.



Fájni azért nem fájt annyira, mert le voltam szedálva, egy hétig szedtem a fájdalomcsillapítót. Inkább kellemetlen volt néha.


Összehasonlítási alapom viszont nincs, úgyhogy nem tudom melyik a rosszabb.

2023. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy az 1 es elmondja, szerintem nem ér ennyit ez az egész dolog.

Vagy szeret és elfogad egy férfi úgy ahogy vagyok, aki nem, az meg mehet a levesbe.

2023. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4, az eggyes vagyok, nekem abszolúte megérte.


A műtét az műtét, nyilván ki kell heverned, és lesznek hegek is.


Aki bevállalja, az 99%ban maga miatt teszi, nem megfelelési vágyból. Ne nézzük már csacska tininek egymást, ez nem az a kategória mint elmenni körmözni...

2023. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3as és így jobb már?
2023. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Minek ez a hajcihő???

Olyan férfit kell keresni, akinek a lógós cici is tetszik.

Nem lesz nehéz, mert sok férfinek tetszik, pl nekem is.

Mennél mélyebre lóg, nekem annál szexibb.

2023. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9, szerinted viccből csinálnak ilyet TBre?!


Az, hogy a te fejedben ez csak és kizárólag szexuális töltetű, baromira mutatja, hogy lövésed nincs a témáról, szóval inkább ne ugass bele a leerszkedő hülyeségeddel jó?



Képzeld el, az ember melle nem csak keféléshez manifesztálódik, hanem rajtad van 24/7/365. Nem tudsz tőle sportolni, a melltartó véresre dörzsöl és elszorítja a tüdődet, a gerinced tönkre teszi a súly, a bőr bepállik és begombásodik.


De tényleg köszi, nagyon megnyugtattál, hogy ettől még dughatóak vagyunk, te szexista f@szkalap

2023. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10.

Köszi a felvilágosítást, most már ezt is tudom.

Én még soha egyetlen nőtől sem hallottam, hogy a mellei ilyen hatalmas nagy problémával járnak.

Nem gondoltam, hogy a nőknek ez a testrész problémát is tud okozni.

Bocsánatot kérek, most már ezt is tudom.

Persze azt azért kikövetkeztettem, hogy amiket írsz, hogy milyen problémákat okoz, az csak azokra vonatkozik, akiknek túlságosan, aránytalanul nagy a méretük.

Akinek kicsi van vagy normál, azoknak nincs ilyen gondjuk szerintem.

Így én sajnos a kérdést sem jól értelmeztem, mert azt hittem, hogy a mellplasztika arra vonatkozik, hogy ne lógjon, de ezek szerint ez a méretére vonatkozik most itt ebben az esetben.

Így már érthetőbb a dolog.

9#

2023. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Így én sajnos a kérdést sem jól értelmeztem, mert azt hittem, hogy a mellplasztika arra vonatkozik, hogy ne lógjon, de ezek szerint ez a méretére vonatkozik most itt ebben az esetben."


A lógás is tud nagyon kellemetlen lenni, mert beleakadsz, bepállik, gombásodik. Drasztikus fogyás után is le szokták műteni a felesleges bőrt, magától nem tűnik el.


De mondom, az esztétikai szempont itt csak az egyik, van egy csomó más dolog is.

2023. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!