Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » MÉszáros Lölő miért nem...

MÉszáros Lölő miért nem műtteti meg a táskáit? Ha én multi milliárdos lennék. rohannék.

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy milliárdosnak mindegy, hogy néz ki, jönnek a 10/10-es csajok akkor is.
2023. jan. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Lőlő egy balfácán, rajta már 1000 plasztikai sebész sem tudna csodát művelni, cseszheti a sz@ros pénzét, költse patikára.
2023. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Pedig valami beavatkozása volt azóta, hogy Andival van. Pont a szem környékén látszik, hogy kicsit jobb lett a bőre.

Egyébként szerintem sem érdekli. Bár nem a pénzzel függ ez csak össze. Rengeteg sztár, milliárdos üzletember van, aki szanaszét műtteti magát. De aki magabiztos és elégedett, azt nem érdekli.

Mondjuk nekem van, ami fura, amikor valakinek nincsenek anyagi gondjai, ráadásul rendszeresen szerepel is, és közben olyanok a fogai, hogy borzalom. Hiányos, barna, stb. Ezt sokaknál látom, külföldi, nyugati közszereplőknél is.

2023. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Manapság az insta/tiktok/akármicelebek korában minden a külső megjelenés. Lölő papa majdnem 60 éves, még abban a rendszerben nőtt fel mikor elég volt ha "egy fokkal szebb a férfi mint az ördög" mentalitás volt az uralkodó.

Ehhez jön hozzá hogy kőgazdag és mint írták előttem így mindig lesznek megvásárolható hölgyek, akiknek mindegy és neki sem kell kényelmetlen/fájdalmas beavatkozásokat elviselnie.

De megnéztem a képeket és egy szemhéjplasztikája tuti volt, már nem lóg rá annyira a bőr mint korábban. Én a helyében még egy tokafelvarrást megcsináltatnék, mert attól néz ki nagyon rosszul szegény.

2023. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy akarna ő, csak ugye egy kenyeret nem vehet engedély nélkül abból a vagyonból, erre meg nem kapott lóvét.
2023. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Majdnem 60? 75nek néztem volna.
2023. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert férfi, és a férfiak leszarják a kinézetüket. Nézd meg William herceget hogy néz ki 30+ évesen. Arra sincs igénye, hogy a hajával kezdjen valamit.
2023. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
64%
Nincs rá szükség. Így mindenki megismeri.
2023. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyhén szólva kiábrándítóan táskás szemeinek tudatában van, át is esett már szemránckezelésen. A korábbi állapotához képest sokat javult, de az átlaghoz viszonyítva ez még mindig nagyon drasztikus.


Az ország Mészárosa igencsak streszes mindennapokat él, többnyire jobban aggódik azért, hogy a holnapi napot is az élők sorában töltse, mint azon, hogy milyen az aktuális megjelenése.

2023. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: "többnyire jobban aggódik azért, hogy a holnapi napot is az élők sorában töltse"


No azért még nem vagyunk a baráti Oroszország szintjén, bármennyire is szeretnék egyesek.


[link]

2023. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!