Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akkor most az ajakfeltöltés...

Akkor most az ajakfeltöltés lesz a következő hype?

Figyelt kérdés

Amióta minden panel aljában lehet ajakfeltöltésre menni 60-80ezer magyar forintért, azóta az utcán járva-kelve (pesten) folyamatosan kacsaszájú csajokat látni és elképesztően gusztustalannak látom a 90%-át. És nem, nem azért, mert boomer 30-as férfi vagyok, hanem mert tényleg nem esztétikus.

Ugyanolyan butaságnak látom, mint a szilikoncicit - a legtöbb esetben -, mert ugyan biztos vannak akiknek tényleg penge ajkai vannak és egy kis (mondom KIS) feltöltés segít, vagy akinek zavaró, hogy pici a cicije annak egy kis implant biztos sokat lök az önbizalmán, de én azt látom, hogy a legtöbb nő az ilyen beavatkozásoknál elmegy a falig, mert "há nehogymá ne látszódjon ha már fizetek érte".

Közhely, de a kevesebb az sokszor inkább több.

Ennyi erővel akkor fodrásznál is csapassák már le nullással a hajukat, mert mi bunkó férfiak úgysem vesszük észre, ha 5 centit vágattak a nők a 40 centis hajukból... :D Akkor az is kidobott pénz!


De most komolyan, van aki szerint ez a before-after kiváltja a "wow" faktort?!

[link]


Szerintem ez tragédia. Természetellenes, túlzás, groteszk, semmi harmónia nincs benne.



2023. jan. 27. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
En nem látok mindenhol kacsaszájú lányokat.
2023. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én 18 vagyok, szerintem meg pont kezd visszájára fordulni az insta. Több barátnőm is leíratkozott róla, mert egyszerűen már gusztustalan.

Egyre többen mondják ki, hogy gáz a feltöltés, plasztika, tetoválás. Pont azért mert már mindenki ezt tolja.

2023. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es: nem tudom Te hány éves vagy és merrefelé mászkálsz, de a városban járva-kelve, még a külkerületekben is egyre többször látok ilyen lányokat, nőket Budapesten.
2023. jan. 27. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a hype már legalább 5 éve tart.
2023. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En se latok sokkal tobbet mint par eve
2023. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Soha életemben nem láttam olyan embert,akinek jól állt. 2 barátnőmnek is van,egy egész pici töltés. Annyira buta fejet csinal nekik. De még csak nem is dögösen butát (ha van ilyen egyáltalán) hanem szószerint ostoba fejet. Úgy,hogy nézed,nézed a csajt és minden a helyén van az arcán,nem tudod eldönteni, mitől fura..aztán rájössz,hogy a szája olyan más,mint ahogy lennie kéne.
2023. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!