Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire fájdalmas a hyalurons...

Mennyire fájdalmas a hyaluronsavas ajakfeltöltés? Allergiás reakció lehetséges?

Figyelt kérdés

Maga a feltöltés mennyire fájdalmas és a gyógyulási idő? Allergiás reakció felléphet? Ha igen akkor mi történik?

Tegnap láttam olyan videót, hogy egy nőnek belilult a szája a gyógyulás folyamata közben, de azt mondta ez normális és nem is ritka. Ezt se tudtam.



2022. dec. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elötte bekennek érzéstelenítö krémmel, apró szúrásokat érzel, nem vészes. Kicsit belilulhat, meg lehet pár kis véraláfutás, ez 2-3 nap alatt elmúlik. Allergia nem, hyaluronsavat tartalmaz a szervezeted is. Kb egy hét a teljes gyógyulás.
2022. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ:)
2022. dec. 17. 23:52
 3/4 anonim válasza:
Szia, megcsináltattad vègül? Mik a tapasztalataid?
2023. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. En tegnap voltam a 2.ml-t toltottek bele(nem egyszerre,juliusban volt az elso ml)

Nalam az elso szinte meg sem latszodott,sajat kornyezetemnek fel se tunt😂 Na de ez a 2.,mint egy szetpumpalt gumimatrac😂szoval csak ovatosan

A beavatkozas nekem nagyon nagyon fajt,sirtam is kozben,pedig en birom a fajdalmat,tetovalasom is van nem 1 es nem 2,piercingem is es azokat kibirtam siman,na ezt nagyon nehezen

Szoval arra keszulni kell hogy ember valogatja ki hogy birja,de hallottam olyat is aki meg sem erzi

Arban igazabol szerintem megeri,ki lehet fogni mar jo akciokat

Arra keszulni kell hogy nagyon megduzzadhat,de egyebkent szerintem megeri☺️remelem tudtam segitteni🥰

nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!