Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Botox kezelés után tapasztalat...

Botox kezelés után tapasztalatok változást az érzelmi életetekben?

Figyelt kérdés

Több kutatást és beszámolót is lehet találni, ami azt vizsgálja, hogy a botoxszal lebénított arcizmok befolyásolják az érzelmeket. Ha nem mozognak az izmok, kevésbé intenzíven érezni a bánatot, örömöt, dühöt.

Konkrét személyes tapasztalatokat várok.:)



2023. febr. 8. 07:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
2 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

A saját sztorim: mérgesránc és homlok botox után vagyok 3 héttel. Kevesebb dolog idegesít fel és kevésbé mélyen tudom megélni a negatív érzéseket. Ez abszolút pozitív, mikor olvastam erről a jelenségről, mindjárt felkeltette az érdeklődésemet. Gondoltam teszek egy próbát.

Nehezebb időszakban vagyok családi problémák miatt, a botox előtt sokat sírtam, most nem tudok. A könnyek néha kifolynak a szememből, miközben teljesen mozdulatlan a mérgesránc, amit ilyenkor össze szoktam húzni. Nem is érzem azt, hogy igazából sírnék, és nem alakul ki erős sírás, zokogás úgy, mint korábban. (Nem tudom, hogy ez az érzelmek kiélését akadályozza, tehát egyfajta elfolytás-e - vagy eleve el sem mélyülnek ezek az érzések.)

2023. febr. 8. 07:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez jel lehet. Pont tegnap néztem botox kezeléseket a mérgesráncra, és ha igaz, amit leírsz, inkább nem csinálom. Ennek utánaolvasok, nagyon érdekes.
2023. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amit írsz! Én erre még sosem gondoltam, pedig már túl vagyok néhány kezelésen. Megkérdezhetem ki csinálta a botoxot?
2023. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!