Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leghatásosabb kezelés a...

Leghatásosabb kezelés a pattanás utáni hegekre? Ha van saját tapasztalat kérlek osszátok meg.

Figyelt kérdés
Tinikoromban megmaradt mélyebb és kevésbé mély hegeimre szeretnék valamilyen kezelést találni. Eddig Dermaroller és savas hámlasztásra egy vagyont dobtam ki, sajnos bíztam az orvosban, de semmit nem változott az arcom. Sok lézeres kezelést néztem eddig, de mikor utána olvastam személyes tapasztalatok alapján, nem nagyon dicsérték egyiket sem. Van valami megoldás? Valamilyen lézeres kezelés amire még nem találtam rá?

2021. okt. 10. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig megvannak, bár halványodtak, illetve én még mindig pattanásos vagyok, úgyhogy nekem friss foltok is vannak sajnos, de egyértelműen jobb.

Viszont én a skinsmart.hu tanácsait követem, van néhány termékem is onnan, meg amúgy dm-ből vásárolok olyan hatóanyagú anyagokat, amiket a skinsmarton ajánlanak. Van nekik youtube csatornájuk is, ami hasznos.

2021. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikrodermabráziós kezelés
2021. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló jól mondja. A skinsmart segít egy jó rutint kialakítani, és szerintem hosszú távon olcsóbb, és hatásosabb, mint alkalomszerű kezelések.
2021. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de félreértettétek. Ezek nem foltok hanem hegek, "gödrök" azokat egy krém sem tudja eltüntetni, valamint a mikrodermabrázió az gyengébb mint a roller. :( Ezért keresek valami hatásos lézeres kezelést, csak reménykedem valakinek van saját tapasztalata, mert képeken az oldalon jól néz ki, hogy előtte képen full mély kráteres arc, az utána képen meg szép sima. Na ilyen nincs..
2021. okt. 10. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban a frakcionált lézert néztem, szintén hegekre. A laserbeauty.hu-n most őszi akció van. Jövő héten fel is hívom őket.
2021. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ők ilyen frakcionált Co2 lézerrel dolgoznak erről sok véleményt olvastam és azt írták katasztrófa ez a kezelés. Itt olvashatod te is, nem is egy: [link]
2021. okt. 10. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtam őket. Garanciát vállalnak az eredményre. Ha nem a várt eredmény lesz visszafizetik a felét, vagy beszámítják. Egy nagyon szimpatikus fickóval beszéltem, részletes tájékoztatást adott a kezelésről.
2021. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!