Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem küszöbölhető ki, hogy...

Nem küszöbölhető ki, hogy lógjon a mell? ha fekve szoptat pl az ember, és mindig van rajta melltartó?

Figyelt kérdés

Nekem a párom egyenesen megtilt mindenféle plasztikai műtétet, de még egy sminktetoválást is! annyira önző, és én egyenesen rettegek a gyerekvállalástól (habár tudom, nem erről szól egy terhesség/szülés)de jelenleg a kis melleim miatt az önbizalmam nulla! és sokan írják még ez is el fog tűnni szoptatás után.

lassan átváltozok férfivá?és tehetetlenül végig kell néznem?


2010. szept. 9. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak igaza van. A plasztika és a tetoválás árt a bőrnek,és a melleidnek is. Nekem is ki melleim voltak,három gyerek után sem lettek lógósak,pedig szoptattam őket 5-6 hónapos korukig. Igaz,hogy mindig hordok melltartót,így nem tudnak megereszkedni.
2010. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

köszi a reményt

sokat jelent, de tényleg!

2010. szept. 9. 09:30
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem onzo a Parod, de talan mas az izlese. Azt viszont nem art tudnod, hogy valoban a tetovalas, de a plasztikai mutetek nagyon veszelyesek, meg rakot is kaphatsz pl.!


Egy ismeros most a nyaron a mellet csinaltatta meg, es sikerult a mutet,

de parhonap utan megerkezett a varatlan meglepetes, a fajdalom, mivel nem fogadta be a szervezete azt az idegen anyagot,

nem beszeve arrol, hogy 700 e.Ft-be kerult!


En 4 gyemeket szoptattam, s nem mondhatnam hogy nagyon lognak a melleim, egy kicsit megereszkedtek, de nem annyira veszes, pedig nem vagyok molett.

Majd kesobb vegyel 1-2 kg-os sulyzot, es azzal tornazzal, maga a mell nem, de folotte az izmokon tudsz segiteni es nagyon szepen tudod formalni a dekortazst!

2010. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is a választ, vigasztaló!


de a plasztikai műtétről azt hallottam, hogy előzetes vizsgálatokkal elvileg megállapítják a szervezet befogadóképességét és a rák is csak arra hajlamosaknál fordulhat elő és vitatott, hogy implantátum váltja e ki, mert nem rákkeltőbb mint pl a dohányzás


a páromról meg annyit, hogy csorog a nyála a nagyobb mellű nőkre és csak féltékenysége miatt nem akarja, hogy tuti nő legyek, állig begombolkózva kell öltöznöm, nyáron kötelező a nadrág és sorolhatnám. a hajam is totál szürkés barna, és még barnára sem engedi festeni, hogy legalább élénkebb legyen kicsit

tehát bár jó lenne, ahogy írod, normális esetben tényleg csak a párja egészségét félti egy férfi

nálunk nem ez van, de most mind1

túlélem

csak ugye önbizalmam 0

és nem tudom, hogy dolgoznám fel lelkileg ha férfivá válnék

de köszönöm az erősítéseket!!!

2010. szept. 9. 10:32
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Már ne is haragudj, de miért hagyod, hogy uralkodjon rajtad a párod?? Mi az, hogy ő szabja meg mit vehetsz fel meg, hogy csináltathatsz-e melleket? Ha látja, hogy emiatt nincs önbizalmad és nem érzed jól magad, és még ígyis ellenzi, nem vagy neki elég fontos. Nehogy már más mondja meg, hogy te mit csinálsz a testeddel. Ennyi erővel te is megmondhatnád, hogy csakis mackónadrágban mehet bulizni, nehogy egy csaj ránézzen....
2010. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

neki nem az a fontos hogy én boldog legyek, hanem, hogy hűséges legyek

és szerinte normális, ha egy nő nem jár, max térdig érő szoknyában, nem festi a haját, stb

nála máshol van a norma, ezért nem tudok ellentmondani sem neki

most hogy adjam be, hogy muszáj hajat festeni???mivel lehet ezt indokolni? mert úgy is azt mondja, hogy szép vagy így is.

meg szerinte plasztikáztatni is ledér nők szoktak!

nem ismeri az önbecsülés fogalmát!!

2010. szept. 9. 12:20
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

ÚÚÚÚRISTEN!


Téged a pasid egy hülye papucsnak néz! Szakíts vele, nehogy szülj neki, basszus!

Nyugodtan öltözz nőiesen, és fesd be a hajadat! Hogy lehetsz ennyire papucs? Nekem egy hülye faszi sem dirigálna! Te csak arra kellesz neki, hogy csicskázz, meg uralkodjon rajtad. Már bocs, de talált egy önbizalomhiányos kis szürke egeret. Így tök mindegy, hogy teszel-e magaddal bármit is, soha sem fogod magadat nőnek érezni. Mert nem vagy más, mint egy kis egér, aki bebújik az ágy alá ha a pasi egyet csettint.


Légyszíves fesd be a hajad, adj magadra, és ne kérd ki semmiben sem a tanácsát!

A plasztikázást én sem ajánlom, de a sminktetkót sem.

Öltözz csinosan (ha veszel ruhát ne mondd meg neki) és vedd fel bárhova.

Mondd meg neki, hogy te sem szólsz bele hogy ő mit csinál, és ezentúl nem fog dirigálni neked.

Legyél határozott és szólj be neki, hogy ebbe nincs beleszólása. Ha azzal kezd el zsarolni, hogy elhagy, akkor mondd meg neki, hogy menjen a fenébe!!!!


Nyugi, ha nekem ilyen pasim lenne, már elintéztem volna.

A pasid valójában azért választott téged, mert semmilyen, papucs, nyuszi, nyámnyila, befolyásolható nőcike vagy, aki egy pasasnak sem kell. Ő is lenéz téged.

A pasid egy önbizalomhiányos kis senki, aki attól fél, hogy felszarvazod.


Ne hitegesd, legyél okos, talpraesett és ne fogadj neki szót. Egy szó nélkül csináltass frizurát, öltözz szexisen, és flörtölj fiúkkal és dobd ki ezt az önző faszit.

26.L

2010. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonlo problemaim a parommal, amikor osszekerultunk, de En nem engedtem meg, hogy beleszoljon az En szemelyes dolgaimba;

mint hajfestes, oltozkodes, stb. egyszeruen kozoltem Vele, hogy- Te nem az Edesapam vagy, pardon - s innentol kezdve igenis elmentem a fodraszhoz es mindig tornaztam is stb.

Ne felejsd el, hogy amikor elfogadott es megszeretett, akkor olyannak szeretett meg, amilyen voltal es vagy!


Nagyon sok ismerosom, Aki hallgatott a parjara, es lemondott az sajat maga apolasarol, sot igenyeirol, azok

tobben ma mar elvaltak, s a Ferj termeszetesen egy apoltabb es fiatalabb mellett kotott ki!


Mindig legy Onmagad, es add meg magadnak azt, amit szeretnel, "kenyeztesd" magad, elvegre egy nonek ez kijar, mivel Mi megis erdemeljuk ezt, hiszen sokkal tobbet dolgozunk, mint a parunk,

a masik pedig, hogy amikor nem adsz magadra es elhanyagolod magadat, akkor teljesen elfasulsz!

2010. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket

eldöntöttem.

nem szülök neki gyereket.

és csak egy darabig járok vele, mert szakítani fogok

ez tény.

2010. szept. 10. 13:03
 10/19 anonim válasza:
0%

A leírtak alapján úgy tűnik, hogy a párod egy rendes, jóravaló ember. 1: Ha kis melled van, nem fog megereszkedni, max 4 gyerek után. 2: A sminktetoválás lehet, hogy most divatos, de lehet, hogy tíz év múlva szégyellni fogod, mert nevetségesen fog hatni, szerintem most is az. És igen, a férfiaknk nem tetszik(!), valószínűleg a párodnak sem, hogy betetoválod színesre az arccod. 3: 18 éves koromban hatalmas csomók alakultak ki a mellemben hónapok alatt, és nagyon féltem, és azt gondoltam, hogy rák. Már keresztet vetettem a gyerek szülésre(sugár terápia), és a melleimre egyaránt. Amikor kiderült, hogy ártalmatlan és kezelhető, büszke lettem a 75 A-s melleimre. És igen, tetszik, és szép megtanultam értékelni, és a legjobb pasikat kapom meg. Valószínűleg nem a nagy mellekre buknak. Egyiknek sem volt baja a melleimmel, sem azzal, hogy nem festem magam, és nem vagyok mű.

Figyelj, lehet, hogy a társadalmi nyomás azt sugallja, hogy kell a smink tetoválás, meg a műmell, de vajon a férfiaknak is kell ez? A normális, nem elrugaszkodott, nem napi 12 órát tévét néző férfiaknak is ez kell? Szép lesz 1o év múlva is a gumimelled meg a kitetovált arcod? Tényleg kidobod azt a férfit, akinek természetesen kellesz? Jah, és azt, hogy kinek szülsz, ez a alapján döntöd el?

2010. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!