Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájfeltöltés után mennyivel...

Szájfeltöltés után mennyivel lehet cigizni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
4.7 perc
2023. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Előtte sem szabadna.
2023. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Azt nemtudom, de azt tudom, hogy szopni csak 1 hét múlva, de akkor is csak szépen, komótosan, nyugodtan. Durván csak 3 hét múlva. Ezt mondta a doktor.

Szerintem cigizni hamarabb is.

Ott azért nem annyira nagy az igénybevétel, mint a szopikánál.

2023. ápr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is dohányos vagyok,szoktam tölteni a szám.Nekem azt mondta az orvos,lehet akár azonnal.Nem először töltettem,mindig cigiztem előtte is meg utàna is és semmi bajom se lett.
2023. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kaptam végre normális választ is 😌 főleg hogy most az első előtt szerintem annyira fogok izgulni hogy főleg rá akarok majd gyújtani 😂 akkor akár közvetlenül utána is lehet ahogy kijöttem? Meg közvetlenül mielőtt bemennék?
2023. ápr. 15. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4-es voltam.Erős dohányos vagyok,én is mindenhol azt olvastam,hogy tilos,előtte is,meg utána is.Első alkalommal igyekeztem nem rágyújtani.Másodszor megkérdeztem,azt mondta igazából azonnal rágyújthatok.Úgy is tettem,és semmi bajom se lett.Azt hozzátenném,hogy egy orvosnőhöz járok,aki kórházban is dolgozott 30+ évet.Azért írtam le,mert lehet van olyan eset,hogy tényleg baj.Nekem nem volt az.Kicsit túl van misztifikálva ez a pre&aftercare dolog (a szemöldöktetoválással kapcsolatban is)
2023. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊 és fájdalom terén mire számítsak? mondjuk egy epilláláshoz képest?
2023. ápr. 15. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen kell ez neked drága???

Úgy fogsz kinézni a te szád is mint a kacsa picsája kifordítva.

Majdnem mindegyik ismert nő, aki feltöltette a száját, rosszabbul néz ki sokkal, mint a természetes ajkaival.

Nemtudom miért tölteted fel, de elmondanám, hogy a férfiaknak lehet nagyon nagy örömet okozni természetes ajkakkal is.

Nek azon múlik, hanem a technikán.

2023. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
A szájfeltöltéssel semmi baj nincs, sőt engem nagyon is izgat egy ilyen hölgy társasága, de mellé miért kell dohányozni?? Olyan fantáziaromboló egy csinos szexi nő, hogy dohányzik...
2023. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is szörnyű ez a kacsaszáj,pláne oldalról,ráadásul el nem tudom képzelni,h nem fáj pár napig+hogy lehet enni ekkora szájjal?manapság egy jó rúzzsal is lehet nagyobbítani a szájat:olcsóbb és nem is fáj!
2023. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!