Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A nők minek csináltatnak...

A nők minek csináltatnak szilikon ciciket amikor az nem természetes?

Figyelt kérdés
Ugye mindenki azt mondja a természetes az igazi.
2023. máj. 22. 20:33
 1/6 anonim válasza:
54%
Mert az adott nő így érzi jól magát a testében?
2023. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ezer olyan nő mellett elmentél már az utcán, akikről meg nem mondod, hogy megcsináltatták. Nem csak a tipikus műnők csináltatják meg. Például szülés, szoptatás, fogyás után vagy csak szimplán rossz genetika miatt sokan megcsináltatják normál méretűre és formájúra.
2023. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 21:05


"sokan megcsináltatják"


jó hát én csak azért irtam ki a kérdést mert sok kérdésnél azt irták hogy a természetes az igazi.

2023. máj. 22. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert nyilván a természetes az ideális, nyilván milyen jó lenne, ha mindenki olyan természetes mellekkel rendelkezne, amilyet ő szeretne, és akkor fel sem merülne a plasztika gondolata. Viszont sokszor ez nem jön össze, sokan elégedetlenek azzal, ami nekik "jutott", elégedetlenek a testükkel, nem tudják elfogadni magukat, az önbizalmukra hatással van stb, szóval úgy döntenek, hogy inkább megműttetik. Nyilván a természetes az ideális, és szerintem senkinek sem az a konkrét célja, hogy szilikon mellei legyenek, viszont ha valaki nem elégedett a testével, akkor igazából vagy megpróbálja elfogadni, vagy marad a műtét. Szóval más opció nem igen van. Szerintem senki sem unalmában választja a szilikont, hanem mert nem tudja elfogadni magát, más opció meg nemigen van.
2023. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert magabiztosabbak, szexibbek lesznek tőle a hölgyek!
2023. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mindenkinek különféle okai vannak rá. Valakinek genetikailag kicsi és normál méretűt szeretne, de van olyan is, aki csak szexibb akar lenni. Biztos van még ok amit fel lehet sorolni, de én nem igazán tudok többet.
2023. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!