Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy férfiról aki manikűröztet? Egyáltalán, milyen gyakori hogy egy férfi manikűröshöz megy? És ha még műkörmöt is (színtelen, természetes hatású) csináltat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Igényes
2018. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez azért nem egy olyan extrém dolog s miért ne, ha szebb körmöt akar? A férfiaknak is joguk van a kinézetük javításához, ha már természetesen nem elég jó vagy jó, de lehet fokozni.


Igaz, én nagyon toleráns vagyok az ilyesmiben, de ha természetes hatású, akkor igazán nem lehet jogosan belekötni, azt hiszem.

2018. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15%
Az biztos hogy figyel a külsejével, de ez nem túl férfias. Ezeknek a többségéből meleg lesz.
2018. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Amig ez kimerul abban, hogy csak szép legyen a keze, addig nincs gond. A mukorom viszont fura egy férfin. Mondhatni mar inkább bizarr.
2018. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Kezdő vagy haladó metroszexuális,de amíg csak a manikűrözésben ebben merül ki a dolog,azt mondom,jó van.
2018. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem sok ha műkörme van. Nekem is csak azért van mert hosszabbra hagyom de letörik magától ezért zselével erősíttetem.

Férfinak meg ne legyen hosszú körme. Aki meg otthon nem tudja magának levágni egy csipesszel vagy megreszelni a végét az minimum fogyatékos, vagy életképtelen mert az anyukája vágta neki mindig...

2018. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát itt lent van egy manikűrös ilyen nyitott helyen, mindig látok tök átlagos, farmeres, pólós, picit duci pasikat, akikből kinézek bármilyen munkát. Most inkább rágja véresre meg szakadjon be? Ja, az qrva férfias.
2018. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészségére.
2018. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Alapvetően ha el jár manikűröshöz rendberakatni a körmeit azzal nincs gond.

Azt nem tudom hogy a férfiak mijen gyakran járnak. De a műköröm az lehet hogy egy picit túlzás. De mindenkinek ez a maga dolga hogy mit gondol a dologról

2018. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22 éves férfi vagyok!


Minden héten pénteken jàrok manikűröshöz.

Kéthetente pedikűrt is meg csinàltatom.

16 éves korom óta (sajàt keresetből) járok.

Mindenki a csondàjàra jàr hogy mindig milyen gyönyörűek.

Nem mellesleg Én is imàdom

2020. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!