Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hyaluronsavas ajakfeltoltest...

Vmsgy.Evi kérdése:

Hyaluronsavas ajakfeltoltest szeretnék csináltatni. 18. Leszek …sosem csinaltattam meg semmi ehez hasonlot. Es erdekel hogy aki esetleg volt mar ilyenen, mennyire kibirhato? Es hogy tortenik egy ilyen? A fajdalom kiszobom eleg kicsi:/(((?)

Figyelt kérdés
Kerlek nyugtassatok meg hogy nem faj nagyon…es h elotte milyen erzestelenitot kapok…er az legalabb valamennyit?

2023. jún. 9. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Én majdnem elájultam az első alkalommal, mert lement a vércukrom és az orvos aki csinálta nem hagyott megszólalni, csak visszanyomta a fejemet a székbe xD

De másodjára sokkal jobb volt, tudtam, hogy előre kell egyek illetve bevettem a számba egy cukorkát mielőtt neki kezdett (másik doki) és így már teljesen kibírtam.


Nekem jobban fájt, amikor a szájam szélébe szúrtak, de pl anyukámnak jobban fájt, amikor alulról szúrták szóval ez ember függő.


Fontos, hogy akármennyire is fáj vagy ideges vagy... lélegezz. Ez a legfontosabb. Mert lehet, hogy várod a fájdalmat és ezért visszatartod a lélegzeted és pont azért leszel rosszul (velem ez történt).


Ibuprofént még véletlenül se vegyél be előtte, mert gátolja a véralvadást. Nem tudom, hogy szabad-e fájdalom csillapítót előre bevenni (kérdezd meg), de akkor is tuti olyat kell, ami nem gátolja a véralvadást.


Amúgy érzéstelenítőt én nem kaptam. Elvileg magában a szuriban van érzéstelenítő, ami igaz is, csak az a baj, hogy azt előbb bele kell szúrja. Szóval én minden szúrást és utána minden nyomást éreztem egy másodpercig... Utána már kevésbé fájt/éreztem, ahogy tovább nyomta, de az első másodpercek mindig fájtak.

2023. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, csak annyit, hogy van egy barátnőm, aki 6 hónaponta csináltatja, de neki pl fele ennyi baja nincs, szóval egyén függő a dolog (meg orvos függő, nekem a másodikom sokkal jobban dolgozott).
2023. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tűs vagy hyaluron pen-el csinálja? Nem mindegy, más a folyamat.
2023. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Első és legfontosabb, hogy ORVOShoz menj, ne pedig egy körmöshöz emiatt. De mielőtt mész kérdezz rá a folyamatra. Ha kicsi a fájdalomküszöböd akkor érezni fogod
2023. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!