Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkissebítés, mellfelvarrás...

Mellkissebítés, mellfelvarrás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár éven belül szeretnék egy mellkissebítést és felvarrást is, nézegettem már ilyen referencia fotókat, viszont nagyon soknál oda van írva, hogy plusz inplantátummal érték el az eredményt.


És ,hogy akinek ebben van már tapasztalata mindenféle képpen muszáj oda az az inplantátum? Aminél nem volt ott láttam, hogy a mell alatt nem teljesen szabájos kerek hanem puklis vagy az még varratszedés után puklis de egyszer csak jó lesz?


És, hogy a 2 műtétet el lehet egyszerre végezni? Meg ugye álltalában van egy megadott ár az oldalakon, az változhat ha a mell jobban megvan ereszkedve, azaz súlyossabb mint az átlag pl szoptatás miatt? Meg alapból nagyon nagyok, mindig is lógtak kicsit de szoptatás óta mintha a kötőszövetek már nem is lennének úgy megereszkedett.


Akkor a felépülés, az mennyi hét,hónap mire már azt tudtáok mondani, hogy na ez már sehogy se fáj es kényelmes vele mindent csinálni?



ápr. 27. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Írtam én olyat,hogy túlsúlyos vagyok vagy mi...Hova fogyjak le? Az, hogy valakinek nagy mellei vannak egyenlő azzal, hogy molett?

172 cm vagyok es 60 kiló szoval szerintem ez pont jó.

ápr. 29. 00:17
 2/2 anonim válasza:
Csak akkor tudok válaszolni, ha küldesz képet!
máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!