Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan akinek nem áll jól...

Van olyan akinek nem áll jól a szájfeltöltés?

Figyelt kérdés

A felső ajkam vékony, szeretném feltölttetni természetes hatásúra, laposan. De attól tartok megváltoztatja az arcomat, vagy az összképet, és nem fog jól állni.

Van valami app vagy valami ahol fotón lehetne ilyet szerkeszteni, hogy megnézzem jól állna-e?



2023. jún. 26. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én még nem láttam olyat,akinek jól állt volna. Szerintem a többség túlzásba esik ezzel is.
2023. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam orvos képei között olyat, akinek jól állt, de neki tényleg szinte nem látszottak az ajkai, és nyilván nem 10 ml hialuron lett beletöltve, hanem így lett neki olyan, mint egy normál embernek. Ettől függetlenül az 1-es válaszolóval értek egyet, rengeteg lánynak, nőnek abszolút nem lenne rá szüksége mert nélküle sokkal szebbek voltak, így viszont 12 egy tucat...
2023. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudtok esetleg fényképes példát is hozni erre, hogy előtte szebb volt, mint utána?

Én max 1 ml-t szeretnék töltetni.

Hallottam olyat, hogy van aki “ nem tud leállni” és ez vezet ahhoz, hogy egyre nagyobb és nagyobb ajkakat csináltatnak, mert megszokják az aktuálisat, és ahhoz képest nézik a változást. Én ebbe a hibába nem hiszem, hogy beleesnék.

2023. jún. 26. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak rossz példát láttam erre ismerőseim között.
2023. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint még nem láttam olyat, akinek ez hosszútávú előnyére vált volna. Nekem sosem tetszett és nem kedvelem az ilyen beavatkozásokat. Persze mindenki azt csinál magával, amit szeretne.

Mindenki úgy kezdi ezeket a szépészeti beavatkozást, hogy csak egyszer csak ezt.. csak azt...csak ennyit... csak annyit... aztán a többsége sajnos nem tud leállni és ez egy dolog, hogy bizonyos ponton túl már nem szép... sőt akár csúnya lesz. Vannak olyanok, akik természetesen szépek, aztán az ilyen beavatkozásokkal elrontják,de egészségtelen és veszélyes is.

Arról nem beszélve, hogy egészségtelen és veszélyes bizonyos esetekben. Másik meg az, hogy nem is elég egyszer, hanem bizonyos időközönként ismételni kell a beavatkozást.

2023. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami, de ez a hyaluronsavas 6 hónap alatt felszívódik és elvileg akkor olyan lesz mint a töltés előtti állapotban. Szóval nem gondolnám, hogy maradandó károsodást okoz. Én a műszempillával is úgy voltam, hogy kipróbálom, nem állt jól, meg nem is szerettem, így 2 hét után visszamentem leoldatni.
2023. jún. 26. 15:53
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
De, tud okozni maradandó károkat, ha nem orvos végzi.
2023. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Akiken láttam, egyiknek sem állt jòl, sőt szerintem siralmasan néz ki.
2023. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Meg lehet csináltatni szépre is. Jó orvost kell választani és hallgatni a tanácsaira ennyi a nagy titok.
2023. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hosszúhajú ***** válasza:
én fordítva tenném fel a kérdést - van olyan akinek jól áll?
2023. júl. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!