Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek mi a véleménye a női...

Kinek mi a véleménye a női intim plasztikáról?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva kiskorom óta nagyon zavar, hogy milyen vagyok ott lent. Nem csak amióta mindenhonnan az jön, hogy az ilyen fajta női nemiszerv nem szép, én kiskorom óta nem bírok ránézni.


A kérdésem most a fiúkhoz szólna és őszinte válaszokat szeretnék:


Ti melyiket tudnátok jobban elfogadni? Ha nagyon salátás ott alul a lány, vagy ha szép, de műtött?

Egyébként sok fiú bántott már emiatt és gátlásos is vagyok miatta nagyon.



#plasztika #kisajkak #műtét #kisajakműtét
2023. jún. 28. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Eredeti, de nem szép
Műtött, de szép
17 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Lány vagyok, de úgy gondolom, hhogy egy az igazi makd ugy f9g szzeretni ahogy te igazán jól érzed magad a bőrödben. És ha azzon uuszna el egy kapcsolat, hogy megtudja, hogy műtve van... hát az valószínűleg amúgy sem lett vvolna főnyeremény. És szerintem nem jó, hogy itt kérdezzedd meg. Az itt válaszolók többsége olyan fiúcska, aki még élőbben nem is látott puncit.
2023. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Annyi jött le nekem az írásodból, hogy eddig csak barmokkal találkoztál. Lehet az a lány vagy, aki az egoista barmokat szereti, a nagyképű bunkókat. Akik ahelyett hogy szeretnének, tisztelnének, csodálnának, és hálát adnának az Úrnak, hogy egyáltalán szóba állsz velük, még beszólnak a lenti dolgokra.


Sűrűn váltogatod a barátaidat? Mi az hogy, SOK fiú? Nem csoda hogy beszólnak... Keresned kellene egy normálisat a SOK helyett aki olyannak szeret amilyen vagy. Műtét helyett egyszerűbb lenne normális fiúkkal ismerkedni...

2023. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, nem hozzám szól a kérdés, de szintén salátás nőként azt mondom, hogy ha a műtét növelné az önbizalmadat, akkor miért ne? Semmivel sem másabb, mint egy kampós sasorr piszére műttetése. Ha szeretnéd, szívesen jómodorra tanítom azokat, akik beszóltak neked. Egy életre megemlegetnék, ígérem. ;)
2023. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem szavazok, de azért hozzászólnék. Alapvetően egy normális(!) pasi nem fog bántani emiatt, DEE ha te úgy érzed hogy magadnak jobban tetszenél, akkor miért ne? A te tested, te döntesz róla, ne hagyd hogy mások szabják meg ezt.
2023. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Micsoda szerencse hogy 28 évesen meg szűz vagyok és nem kell emiatt aggódnom 😂
2023. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
58%
És mi van az "Eredeti, de szép" opcióval?
2023. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak akkor érdemes műteni, ha fizikailag problámát/fájdalmat jelent. Van akinek ülés közben, de akár csak egy bugyi hordásától kényelmetlen érzése lesz, ilyen esetben abszolút megértem és támogatom. Egyébként rengeteg különböző kinézetű női nemiszerv létezik. És hidd el, hogy a férfiaknak nem csak egy féle tetszik, valószínűleg tényleg nagyon nagy bunkókkal voltál eddig.
2023. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
#7 válaszoló vigyázz, mert én is ugyan ezt írtam neki, hogy eddig bunkókkal jött össze, erre privátban rám írt ironikusan beszólósan... Hát, van aki élből elutasítja az igazságot. Unokatestvéremnek azok voltak az álompasik, akik állandóan csesztették, hogy ő milyen kövér. 40 kilósan kórházba került anorexia miatt annyira alultáplált volt, de a barátja még akkor is azt mondta neki hogy kövér. Persze én meg az egész család hiába mondtuk, hogy ne ilyen bunkókkal jöjjön össze, nem hallgatott ránk. Szerinte nem volt bunkó a pali... Na ilyen a kérdező hölgy gondolkodása is. Aki segíteni akar lehordja, akik beszólogatnak neki, azoknak igazat ad és már a kés alá is feküdne miattuk... Hihetetlen...
2023. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
8, kb lekurváztad és leidiótáztad. Ugyanaz vagy, mint a nagyképű bunkók, csak ronda verzióban.
2023. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves #8, nem tudom neked milyen kérdező hölgy írt privátban, de én biztos nem. Most először nézek rá itt a válaszokra, ez alapján kétlem hogy már írtam is volna neked miatta. Főleg nem “ironikusan beszólósan”. Szerintem összekeversz valakivel.
2023. júl. 9. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!