Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Eltudom ezt otthon titkolni?

Eltudom ezt otthon titkolni?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, a szüleimmel élek, és szeretnék egy BBL műtétet, de anyámék ellenzik. Ha sunyiba megcsináltatom, akkor azt eltudom otthon titkolni. Van külön szobám, nem járnak állandóan a nyakamra.

2023. júl. 2. 12:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
20 éves vagy, miért kell ehhez a szüleid engedélye?
2023. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy az a zsír lassan felszívódik és majd ismételni kell a műtétet?
2023. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
5 évente kell ismételni. De lehet hogy implantátumot rakatok be.
2023. júl. 2. 18:54
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem rakatsz te semmit sehova, csak egy unatkozo kis p.cs vagy akit a nyari szunetben senki se hiv focizni, nyilvan jo okkal.
2023. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Feneket edzőterembe is lehet formálni, melleket már kevésbé. Tehát én mellműtétet támogatnék. Eltitkolni, pedig nemhiszem, hogy ellehet bármilyen műtétet, hisz azért műtetsz, hogy az nagyobb legyen.
2023. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%
Kerdezz meg 5 random fiut az utcan h mi a velemenyuk a plasztikai sebeszetrol, mell ajak feltoltesrol, mind azt fogja mondani h baromsag, es elotte sokkal szebbek.
2023. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Megtettem, és szörnyű volt, úgy éreztem magam, mint akin átment 3 dömper, életem legborzasztóbb fájdalmait éltem át. Azt hittem megfogok halni, a kompressziós ruha is csupa vér volt, szóval ezek után már nem vállalom be a mellműtétet. Ez volt az első, és utolsó plasztikai műtétem. Viszont legalább szép lett, és nem kell járni edzeni, csak diétázni kell.
2023. okt. 15. 13:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Én mondtam...
2023. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!