Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyok a melleim és azt...

Nagyok a melleim és azt veszem észre hogy a pasik folyton bámulják. Engem zavar de elrejteni nem tudom, esetleg létezik mellpasztika ahol kicsinyitenék?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 21:30
1 2 3
 11/29 Ywerd válasza:
80%

Szerintem ha ilyen vékony alkathoz ekkora melleid vannak abból egész biztosan tartós hát és gerincbántalmak lesznek :(

Volt F,G és H kosármérettel rendelkező párom,de ott megvolt az az alkat is,ami ezt a mellméretet el tudta " hordani" , plusz ugye folyamatos volt a masszázs is ( nem ,nem csak én, van a világon hidromasszázs panel és ilyen jellegű intézmények is )

Hidd el ha a hátad,vallad,derekad megérzi, a legkisebb gondod is nagyobb lesz annál,mint hogy a faszik nézik.

Nem nekik kell " hordani".

2023. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Pedig van háta a leányzónak rendesen, eleve 110 a mell alatti körmérete...
2023. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ha sokat gyalogolok vagy futok érzem a méreteiből adódó súlyos terhet. Igyekszem diétázni de azzal a mellem mérete nem csökkent.

Még most feszes és nem lóg de az is aggaszt hogy mi lesz később....

2023. okt. 18. 22:40
 14/29 Ywerd válasza:
70%

A megfelelő melltartó sokat segíthet, mondjuk az nem olcsó,de gondolom tudod .

Ha a mellfeszesítő izmaid megnyúlnak akkor a feszes cicinek is annyi .

A fogyás meg... Hát nem feltétlenül alternatíva.

Talán a sport és ha a mellizomra edzel,ott el tudsz belőle valamennyit dolgozni, de szerintem futni ne fuss ,ott ahogy leng még a sportmelltartóban is ( egyáltalán van ilyen méretben?) Ahogy leng, hát...

Na mindegy ,befejeztem,holnap meló.


Szép estét mindenkinek.

2023. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos 110 a mell alatti körméreted?

Rajtam van 10 kiló plusz, 158cm/65 kiló vagyok, de 80/E a méretem. Valami nem stimmel szerintem. A rossz méretű melltartó gondokat okoz.

2023. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de biztosan 110 lenne a méreted? 165 centi 65 kilóval nem hangzol túlsúlyosnak, a kosárméret lehet stimmel, de ha rossz a körméret, ugyanolyan kényelmetlen tud lenni, hogy úgy érzed csak a kés lehet a megoldás. Mérd le közvetlenül a melled alatt, én nem hiszem hogy az több lehetne max 85-nél. Vagy nézd meg neten pontosan hogy kell. 110 az elhízott kategória lenne.

Van a Triumphnak nagyon jó minimzer melltartója. Nekem kb egy méretet csökkent optikailag. Nem olcsó ugyan, de életem legjobb befektetése volt, és a szalonban segítenek is a méret kiválasztásában. Ha meg már tudod, onlin olcsóbban is tudsz ilyeneket rendelni.

2023. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

bámulják, mert nekik nincs. Baj?

vagy jobb lenne ha nők bámulnának, leszbi vagy?

ez nagyon leszbis hogy zavar ha a fiuk bámulnak. mi vagy te, leszbi ?

🤣

2023. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent a 110E bármennyire is hihetetlen ez bizony annyi sajnos....
2023. okt. 19. 11:23
 19/29 A kérdező kommentje:

Bírom ezeket az ostoba kommenteket nyersen odafosva, azért mert zavar hogy bámulnak a pasik már egyből leszbikus vagyok.

Hidd el van olyan szituáció ahol zavar és van olyan nő akit ez zavar, hát engem zavar.

2023. okt. 19. 11:28
 20/29 A kérdező kommentje:
Te meg egy ostoba tanulatlan bunkó.....
2023. okt. 19. 11:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!