Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyok a melleim és azt...

Nagyok a melleim és azt veszem észre hogy a pasik folyton bámulják. Engem zavar de elrejteni nem tudom, esetleg létezik mellpasztika ahol kicsinyitenék?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 21:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is tartom hogy ha valóban ekkora a súlyod, képtelenség hogy 110 legyen a szám. Mell alattit értünk, nem mellkörméretet. 110E nagyjából olyan 120 kilónál lenne hihető, egy ilyen magas lány esetén. Menj el egy szalonba, ahol segítenek.
2023. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21/21

Én meg továbra is tudom hogy a mellbőséget a mell körméretére értjük, így nagy kár hogy fogalmad nincs a nőkröl....

2023. okt. 25. 18:19
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

Elnézést kérdező nem akarlak megbántani, de pontosan ilyen súllyal és magassággal van néhány osztálytársam és ők 80 B-C-sek, míg én vékonnyabb ként és kisebbként 75 D vagyok. Ahoz, hogy neked tényleg 110 legyen, vagy rohadt nagy bordáidnak kell lennie, vagy valamit nagyon félre néztél, vagy még a válaszaidból az is kinézhető, hogy troll vagy. Akármelyik is egész kínos amit csinálsz, és ha tegyük fel nagyok a bordáid akkor menny dokihoz, mert 65 kg ez egy picit túl nagy azaz hormonális problémáid vannak.

És kérem aki válaszolni akar a kérdezőnek ne tegye, mert úgyse fog ránk hallgatni.

2023. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok, írtam már korábban is, és NŐ. Tudok egyet-mást azért. Pont mert én is hasonló problémákkal küszködök (75D alapból, de terhesség alatt megnőtt 75F-re, és ki tudja hol áll meg) Én írtam a minimizer melltartót is, meg van annyi tapasztalatom, hogy ránézésre megmondom hogy kb milyen melltartó kéne. Itt vagy a súlyod, vagy a méret hibádzik nagyon. Ha gondolod tegyél fel egy arc nélküli képet az alakodról. Itt segíteni akarunk, te meg beszólogatsz.
2023. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
76%
2023. nov. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete volt TB-re műtétem. Azt javaslom, hogy menj el orvoshoz és vele beszéld meg, hogy érdemes belevágni vagy nem. Ha túlsúlyod van nem biztos, hogy megcsinálják TB-re, mert előbb fogyást javasolnak. Plusz bizonyítanod kell, hogy komoly problémáid vannak a melled mérete miatt. Én úgy kaptam meg, hogy 15 éve migrénnel kezelnek, gerincferdülésem van, plusz kezeltek étkezés zavarral (betegesen félek, hogy hízok és még nagyobbak lesznek a melleim). Az fontos, hogy ha bevállalod a műtétet akkor elfogadod, hogy rondák lesznek a melleid. A hegek legtöbb esetben megmaradnak, legrosszabb esetben a mellbimbó elhal, illetve a sebek elfertőződhetnek.. Viszont ha tényleg nagyon nagyok, akkor más nagyon nem segít. Évente min. 100 000 forintot költöttem melltartókra, de még a legdrágább is kényelmetlen volt, főleg sportolásnál. Ha TB-re nem csinálják meg, akkor magánban is lehet, de kb. 1 millióba kerül.
dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26 (21:56) - a mellbimbó nem a "legrosszabb", hanem MINDEN ESETBEN elhal. Neked talán érzékeny maradt?

:-/

dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Elhal, nem pedig elveszti az érzékenységet. Elhal alatt azt értem, hogy elkell távolítani teljesen a mellbimbót.
dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28 - csak az van, hogy a normális emberek többsége az elhalás alatt az érzékenység elvesztését érti - így utólag tudják csak meg, hogy az orvos direkt átverte őket, mert ha előre tudták volna ezt a dolgot, akkor nem nyomoríttatják meg a mellüket.


Különösen tragikus következményekkel jár ez, mikor tinédzser fiúkkal teszik ezt, akiknek erre a csonkításra teljesen rámegy a szexuális életük.


Az már abszolút mindegy, hogy van e mellbimbója valakinek vagy nincs, ha már úgysem érez vele semmit, de a pszichopata orvosok "nem értik" ezt az alapvető dolgot, ők csak ahhoz értenek, hogy szexuálisan minél több embert csonkítsanak meg a hétfájdalmú szűzanya, meg Jézus lángoló szíve örömére - hisz milyen "kóros defektus" az a megnagyobbodott férfimell vagy egy "túlméretes" csikló!

dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!