Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon hosszú,nagy az orrlyuka...

Nagyon hosszú,nagy az orrlyukam. Megérné megműttetni?

Figyelt kérdés
Hasonló orrom van mint Julia Robertsnek,talán még hosszabb is ,az orrlyukam elég hosszú és nagyon zavar. Félek,hogy csak rosszabb lesz. Soha senki nem tett rá megjegyzést de nekem nagyon nem tetszik. Budapesten vagy Szegeden megtudnám műttetni de nemtudom eldönteni,hogy megéri-e? Vegyes tapasztalatokat olvasok és bizonytalan vagyok

2023. okt. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kivul senkit nem zavar, megis masoktol varod a dontest hogy 'megeri-e' megmuttetni?
2023. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, sokaknak ez a szexepiljük.
2023. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem se a legszebb az orrom, de semmiképp nem akarnám hogy eltörjék, szétkapják, megműtsék, összefoltozzák, aztán labadozzak belőle, fájdalmak közt és akkor ugye a végeredmény csak utána derül ki hogy tetszik-evagy ahogy ismerem magam az is furi lenne és nem tetszene mégsem.

Én a helyedben ennyi motivációval hogy nem tetszik nem feküdnék kés alá.

Van mostmár archarmonizáló kezelés is ahol itt-ott beletöltenek az arcba hogy optikailag jobbnak nézzen ki. Inkább ilyesmire vállalkoznék.

2023. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!