Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha megtehetnétek megműttetnéte...

Ha megtehetnétek megműttetnétek a melleteket?

Figyelt kérdés

Bár még anyagilag nem állok úgy..de gondolkodok rajta. Mellfelvarrásra gondoltam, az implantátumtól félek.


Rosszul érzem magam a bőrömben a mellem miatt.


2023. márc. 23. 10:36
1 2
 1/13 subrette ***** válasza:
90%

Nem tenném, annak ellenére, hogy össze tudnám szedni a szükséges anyagiakat. Egyrészt hamar látszik, hogy valami nem természetes rajtad, ha meg valakivel odajutsz, tapintásra mindenképp. Ráadásul a beütetett implantátum sem örök, 10 év múlva megint foglalkozni kellene vele.

Helyette egészséges életmóddal és sok sporttal igyekszem formálni magam. Nagyobb nem lesz tőle, de a gerinc körüli és mell alatti izmok fejlesztésével sokat lehet csalni optikailag.

2023. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Megtehetem,de nem. Megtanultam elfogadni magam,nem akarok műnő lenni.
2023. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
88%
Nem. Teljesen jók, nagyon kicsik de nekem tetszik. Max akkor műttetném meg, ha lógna de ezzel a mérettel szerintem max öregkoromban fog, akkor meg már kit érdekel :D
2023. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
61%

Nekem ha lenne lehetőségem, akkor megműtetténém a farkam.

Olyan 18-20 hosszúra és 5 centi vastagra.

2023. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolkoztam anno rajta, de nem. 75B-s vagyok, vékony alkat. 1-2 méret miatt nem érné meg (mondjuk egy 75C-s), a nagy méret (90D és társai) ritka hülyén állna nekem
2023. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Már a gyerekek előtt is szerettem volna, most meg már visszasírom azokat a melleket 😩
2023. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

#5 Attól, hogy implantátumot tetetsz a melledbe nem fog a 75-ös hátad 90cm-re változni.

Fura, hogy nő létedre nem érted a melltartó méreteket.

2023. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már megműttetem, és elégedett vagyok (nekem is felvarràs/kisebbítés volt)
2023. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
-50 kiló van mögöttem, sajnos az a melleimen is látszik. Kicsik a melleim, ami nem is zavar, viszont lógnak a nagy fogyás miatt.. nekem nem kell nagyobb mell, nem kell semmi implantátum, viszont jó lenne, ha nem lógnának, pláne, hogy még nagyon fiatal is vagyok, meg aztán kicsik is a melleim, talán emiatt ez az egész még irritálóbb, mert na, tényleg olyan kisméretűek a melleim, hogy normál esetben szerintem az ilyen méretűek csak idősebb korban kezdenek el lógni, aztán én már fiatalon így vagyok velük. :/ De nem tudom, hogy valaha is megműttetem-e. Ódzkodok a gondolatától, hogy őszinte legyek.
2023. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8/9-es válaszoló: Nekem csak igazítás lenne vagyis felvarrás. Az egyik nagyobb a másiknál de azon sem változtatnák csak feszessebbet szeretnék. Milyen volt a felépülés? Közvetlenül a műtét után?
2023. márc. 23. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!