Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire megbízható a fenékplasztika?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem veszélytelen beavatkozás és szeretném eldönteni, hogy ezért megéri-e külföldre menni vagy itthon is merjek klinikát keresni.

nov. 22. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Engem csak az érdekel, hogy miért van szükséged plasztikára fenéknél, ami edzőtermi edzéssel simán formálható sokkal olcsóbban, és még az egészséged sem veszélyezteted
nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Tudom hogy nem erre a válaszra vagy kiváncsi, de igaza van az elsőnek és amennyire drága, annyira nem szép egyébként.
nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Szebb nem leszel tőle, mert baromira látszik a fenékplasztikázott csajokon, hogy az a segg, az bizony nem igazi, és k*rvára illúzióromboló.


Nézd, ez egy fenékplasztikázott nő:


[link]


És ez pedig egy sportolással elért, izmos, szép, formás, IGAZI popsi:


[link]



Ugye látod a különbséget? Nem mindegy. Az utóbbiért az ember két kezét összetenné (ha férfi akkor is). De az ilyen kim kardashian féle nagy orrba-szájba vert segg az nagyon csúnya.


Menj kondizni. Nézd meg milyen gyakorlatok vannak, és főleg popsira, de combra, felsőtestre is edz, nyugi, olyan nincs, hogy túl gyorsan, nagyon izmos leszel (lányok esetében főleg nem). Ez a fitness forma tényleg szép (a második link), de a tehénsegg az nem.

nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Még egy link (kim kardashian féle műsegg):


[link]


Ez neked szép?

nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem igen szép. Mármint Kim Kardashian segge. Nagy és kerek.
nov. 23. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Akkor te már menthetetlen vagy, és agyhalott is persze.


Férfiaknak ilyen Kim Kardashian seggel nem fogsz tetszeni.

nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként írom, és sok más férfi nevében is beszélhetek, undorító a Karhashian féle műsegg. Az edzéssel elért milliószor szebb.

De ha neked ez kell, akkor hajrá, keress fel egy szakembert aki ezzel foglalkozik és csináld. A saját pénzeddel és egészségeddel játszol

nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Szemedet műttesd inkább
nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül hasznos válaszokat amiknek semmi köze ahhoz, hogy Magyarországon milyen minőségű a plasztikai sebészet 😅
nov. 24. 23:58
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi köszönjük a rendkívül buta kérdésedet, gondolatmenetedet, illetve a rendkívül alacsony intelligenciádnak köszönhetően a borzalmas logikai és szövegértelmezési képességeidet!


Egyébként (mint az feljebb is írtam) azért nem írtak erre konkrétumot, már ami Magyarországot illeti, mert amúgy Magyarországon is ugyanúgy meg tudják csinálni nagyon jól, és nagyon rosszul, pont, mint mondjuk Amerikában! E tekintetben nincs különbség.


A lényeg, amit nem sikerült megértened, még releváns demonstrációval sem (lásd:. linkek), az az, hogy hiába csinálják meg "jól" a seggedet, vagy a melledet, az attól még k*rvára látszik, hogy nem igazi, és nagyon nem szép!

Tudom, hogy a borsóméretű agyaddal, és az életkoroddal megegyező intelligenciaszinteddel ezt nem sikerül felfognod ötödszörre sem, de inkább akkor a való életben, igazi férfiaktól kérdezd meg, hogy nekik tetszik a kardashian segg, aztán meglátod, hogy mi a helyzet valójában!


Ahelyett, hogy elmennél heti 3-szor a kondiba, popsiedzés végezni, ahelyett kés alá fekszel, ami több 100.000 forint, és pluszba még eszméletlenül ronda is! Neked testkép zavarod van, emellett ostoba is vagy.


Ne műnő akarjál lenni, mert az baromi ciki, ezt csak a műnők (akiknek se a szájuk, se az orruk, se a mellük, se a seggük nem igazi) hiszik. De pont az a lényeg, hogy műtéttel bárki tud "szépen" kinézni (bár inkább röhejesen), természetesen meg nem. Természetes szépség legyél.

nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!