Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb piercing szalon Magyarországon?

Figyelt kérdés
Anti eyebrow piercinget szeretnék, surface bar ékszerrel szúrva. Hol érdemes? Szeretnék egy igényes, nagy tapasztalattal rendelkező szalonba elmenni, hisz nem szeretném, ha elrontanák. Bárhová elmegyek az országban. Hátha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, azért írom ki a kérdést.

2021. nov. 20. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Én Érden (Budai út) Mikit nagyon tudom ajánlani.

Remek szakember, rendkívül türelmes és alapos, mindemellett rugalmas is és tanácsot ad, de nem szúr ékszert anélkül, hogy a bejelölt helyre te rá ne bólintanál.

Mind a 11 piercingemet ő szúrta, én tényleg csak ajánlani tudom:)

2021. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Nem ismerem Érdet, megmondanád légy szíves, hogy melyik szalon ez? 😊
2021. nov. 20. 04:41
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Budapest - Swastica tetováló szalon - Komáromi Gergely

Budapest - Triguna tetováló szalon - Zagyvai Gábor


Ezt a kettőt szívből ajánlom neked. Piercerek, testmódosítók, tetoválók, nagy tudással, nagy tapasztalattal, hosszú múltal, és jó hírnévvel.

Mindkét szalonhoz találsz telefonos, email-es és facebookos elérhetőséget a neten.

2021. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Inkman, Kardos Dávid😄
2021. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!