Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gynecomastia műtét menete?

Gynecomastia műtét menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gynecomastia műtét menete érdekelne, tudom hogy van ezzel kapcsolatban sok kérdés itt, de azok régiek, lehet azóta változott valami.

Az első kérdésem az lenne hogy lehet e TB alapon csináltatni, mert 10 évvel ezelőtti kérdésnél azt írták válasznak hogy igen, mert ha jelenleg jó indulatú is, később elváltozhat.

Ha lehet TB alapon, akkor annak jelenleg mi a menete? Gondolom először házi orvos, de onnan hogyan tovább?

Ha már nem csinálják TB alapon, akkor esetleg konkrét orvost tudtok e ajánlani, aki lelkiismeretesen dolgozik? Elsősorban Győrben?

Felépülés hogy zajlik, mennyire lehet mozogni a műtét után, könnyű fizikai munkába mikor lehet kb vissza állni? Persze ez egyén függő, de ha valakinek van személyes tapasztalata, jó lenne ha ezeket leírná.

22 éves vagyok, tizenéves korom óta gynecomastia-m van, elkezdtem évekkel ezelőtt edzeni, heti legalább 3 súlyzós edzés, mellette kardio, az egész testemen látszik az eredmény, de a mellem nemsokkal lett jobb....

Nagyon frusztráló.

Szeretném minél előbb "rendberakatni", és ha van rá lehetőség, akkor TB alapon, mert amiket találtam (pesti) árakat, az alapján 1-1500000Ft között kéne számolnom, ami elég sok. De ha nincs más megoldás, akkor marad a magánút.

Ha esetleg magán úton csináltatom, és Győrben nincs rá lehetőség, csak mondjuk Pesten, akkor mennyire problémás a varratszedés, kontroll vizsgálatra vissza járni stb?



dec. 5. 18:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, nem tudom van e jelentősége, hogy hideg hatására visszább húzódik a bőr, olyankor kevésbé látni.
dec. 5. 18:50
 2/2 anonim válasza:
Nekem 2022 ősszel csinálták magánúton. Debreceni plasztikai központ, ha gondolod mindent leírok neked.
jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!