Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrsövényferdülés műtétet...

Orrsövényferdülés műtétet össze lehet kötni szépészeti műtéttel?

Figyelt kérdés
Orrsövényferdülésem van, szeretném megműttetni. Viszont egyébként sem voltam megelégedve az orrom nagyságával/formájával, így egybekötve meg lehetne oldani így a műtétet?

dec. 12. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Össze
dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Nekem is együtt volt a két dolog, egy műtéten belül.
jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem mindegy, hogyan készül: sokszor két külön doki csinálja az orrsövényt (fül-orr-gégész) és az esztétikai átalakítást (plasztikai sebész). Mivel itt van plusz kockázata, hogy a két doki munkája hogy "legózódik össze", szerintem jobb olyat választani, aki egyben és egy személyben tudja csinálni mindkettőt. Varga Klára ilyen, de úgy tudom, van hasonló tudással más is. Klára zseniális volt!
febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!