Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 26 évesen már érdemes elkezden...

26 évesen már érdemes elkezdeni a botoxot?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges.


Ha vigyázol a bőrödre, akkor lehet még 10 évig nem is lesz rá szükség.


Példaként 30 körüli korosztaly: egy évfolyamtársam nem veti meg a szolit és hát eléggé látszik a bőrén. A homloka és a szemkornyeke olyan ráncos, mint egy legalább 45+-os kollégámé.


Nekem meg max enyhe mosoly és kezdődő glabella rancom van.

Én napfénytől zártabb helyen töltöm az időm nagyreszet és télen-nyáron fényvédőzok(csak annyi, hogy reggel felkenem este meg lemosom, max nyáron kenem újra).

2023. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugye ez most nem komoly? A botoxot semmikor sincs értelme elkezdeni, mert csak eltorzul a fejed és rusnya leszel. Első jól leírta: nem szabad szolizni, napoztatni az arcot és fényvédőzni kell. Akkor nem ráncosodsz meg hamar.
2023. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ráncos, illetve vigyázok a bőrömre, rendszeresen használok fényvédőt, de idén betöltöm a 26-ot, vagyis benne leszek a korban. Vagyis már most is benne vagyok.
2023. jún. 3. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor honnan jött ez a hülye ötlet? Nem is értem…
2023. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan korban már leszokni kell róla.
2023. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Avair2010 ***** válasza:
26%
Hát ha lány vagy, akkor nem sejted véletlenül, hogy körülötted sokaknak feláll a farkuk tőled? Már elnézést a kérdésért. A válaszom a kérdésedre pedig a következő: ha nem szenvedsz semmi féle gyors öregedést okozó ritka betegségben (amire kevesebb esély van, mint a lottófőnyereményre), akkor egyáltalán nem érdemes elkezdened. Minden normális ember még üdének tartja a 26 éves felebarátját. Aki meg nem, azzal nem is érdemes foglalkoznod. Egyébként én 41 éves vagyok, de kb. 33 évesnek ha kinézek a jó génjeim miatt. De egy dolgot megsúgok: vannak olyan alakok, akik 26 ésves létedre mondogatják a hátad mögött -de számodra hllhatóan- hogy negyven éves vagy. Na ők a tetű LMBTQ -propaganda. Ne foglalkozz velük, akár milyen nehéz is ezt megtenni!
2023. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Épp ellenkezőleg, engem mindig fiatalabbnak néznek, múltkor valaki azt mondta, hogy 7 évet simán letagadhatnék, mindenki meglepődik, mikor elmondom, hogy 26 vagyok. És ezt a fiatal külsőt akarom megtartani, az LMBTQ-t pedig szimplán ignorálom.
2023. jún. 5. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért kell felhozni az lmbtq-t? Mindenhol vannak jófej és rossz alakok. Nem kell általánosítani.
2023. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Szia! A botoxot 25 fölött már lehet alkalmazni megelőzésképpen is. Ha Te úgy érzed, kezd ernyedni az arcod, leggyakrabban ugye elsőként a szemöldök közötti hosszanti ráncok, vagy a homlokon lévő vízszintes ráncok mutatkoznak meg, akkor nyugodtan el lehet menni, de én azt tanácsolom, csak profi kezébe bízd magad, ne torzulj el:) Szerintem nincs ezzel semmi baj, sőt, amíg szép, fiatal a bőröd, addig kell mindent megtenni annak érdekében, hogy az is maradjon. És bizony ehhez egy light-os babybotox pl a glabella területére hozzá tud segíteni.
2023. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!