Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van arra esély hogy rá hogy...

Van arra esély hogy rá hogy olyan arcot kapjak mint Dove Cameronnak van?

Figyelt kérdés
Tudom ilyen műtétet csak Amerikában Kínában meg más országokban csinálnak de én bármit meg tennék érte

jan. 20. 09:02
 1/6 A kérdező kommentje:
oops bocsi ha egy kicsit el szaladtam az írással még reggel van
jan. 20. 09:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó de mivel indulsz? Mert nagyon nem mindegy milyen csontozatod, vonásaid vannak alapból.



Alakítani lehet rajta, de az alapok azért nem mennek sehova. Ha pl hosszú arcod van, mint mondjuk Sarah Jessica Parkernek abból a büdös életbe nem lesz ilyen kerek, szívalakú.



A szemed közti távolság, a szem és száj közti távolság pl nem nagyon módosítható, ez is a koppnyád központi része, amivel nem babrálnak.

jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es nekem is ilyen kerek az arcom csak attól félek mi van hogyha meg csinálják a műtét és nekem nem tetszene? mert pl volt egy eset és a csajból zombie Angelina Jolie lett olyan azért nem akarok lenni
jan. 20. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az sfx smink ám. teljesen normálisan néz ki amúgy.


[link]



Ez egyébként nem egy mûtét lenne, az igazi Dove Cameron is vagy tíz éve egy csomó beavatkozáson esett át. Ezeknek mind van lábadozási ideje, a szöveteknek regenerálódni kell, meg a test sem bírja, hogy egyszerre filler meg orrplasztika meg bucchal fat removal meg brow lift.


Ezek mind lassúak, az arcod beadagd, nem is látná a második procedúrànál mit csinál.


De nézd meg, õ se így jött ki a mamájából, rajta is dolgoztak.


Nyilván ha 100% ezt akarod, az jobb, ha ugyanaz a doki meg injector.


[link]

jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es de mivan hogyha nem találom meg ugyanazt az orvost? Vagy történik valami baj és nem olyan leszek hanem el csúfítják az arcom?
jan. 20. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát minden orvosi beavatkozásnak van kockázata, de ezek nagy része az3rt rutin.


De 100% ugyanaz az eredmény nem lesz, ezt engedd el, mert csak megzakkansz.


Az ilyen túlkapások úgy szoktak lenni, ha valaki képtelen elfogani azt ami a tükörben van, semmi nem tetszik neki magán.



Szerintem egy egészségesebb hozzáállás, ha keresel pár olyan hírességet, akinek hasonló vonásai vannak hozzád, és ezek alapján kihozni a maxot a saját arcodból, úgy, ahogy az adódik, kiemelve azt, ami már természetesen elõnyös.

jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!