Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon durván vékony vagyok...

Nagyon durván vékony vagyok (mint egy barbie), mellem meg nulla. Szeretnék szilikont. Hallottam hogy sok esély van arra hogy kidobja a szervezetem es ki kell venni. Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert amúgy reszletre csinálnám
2018. aug. 30. 22:02
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
62%
Miért nem hízol inkább kicsit? Lehet menne oda is.
2018. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Ha hízik,először nem a mellére fog menni.
2018. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
ha Barbiehoz hasonlitod magad akkor ahhoz előbb mellek is kellenének, nem? hitelt meg csak úgy nem fogsz kapni, a legkedvezőtlenebb feltételekkel adnak, ha egyáltalan adnak. ez nem egy telefon, hogy meg vedd részletre. ha nincs elég pénzed inkább spórolj mert az egy milliós mellek helyett lesz az másfél millió is de minek is magyarázok egy “Barbienak”
2018. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilván a borodhoz nézik a szilikon méretet. ha szinte semmi melled nincs ,nem fognak 90es méretű mellett csinálni mert nem engedi a borod ,max következő műtétnél. Szerintem nem nagyon van orvos aki ilyet csinálna ,max ezt dobna ki a szervezeted.
2018. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!