Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen mellnövelő kapszula...

Milyen mellnövelő kapszula ill. krém vált be nektek?

Figyelt kérdés
Olyan írjon, akinek van ezzel kapcsolatban valami tapasztalata. Plasztikázásra nincs pénztem.
2010. nov. 8. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
csak felesleges penzkidobas.a melleid nem nonek egyetlen kremtol sem. ha szeretned hogy feszes legyel mindenhol egyel egeszsegesen,sportolj,szaunazz,meglatod a melleid is szebbek lesznek! kremeket hiaba raksz magadra a melleid nem fognak megnoni csak ugy! nevetseges hogy az emberek ilyen naivak.
2010. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

De nőnek, mert már próbáltam egy kapszulát, csak nem maradt tartósan nagy a mellem. de nőtt akkor! lehet, hogy a krémmel együtt kellett volna használnom vagy még tovább kellett volna szednem.

És én hiszek az ilyenekben, mert pl. olyat is próbáltam, ami meg karcsúsítja a combokat (ilyen krém volt), és tartósan karcsúbb is lett a combom!

2010. nov. 8. 11:53
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem félsz attól,h ezeknek káros hatásai is lehetnek? Azt írtad tartósan nem maradt nagyobb a melled, de akkor addig vajon mitől volt nagyobb?
2010. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én a Beauty Breast kapszulát próbáltam ki (3 havi adagot), és adtak hozzá krémet ajándékba.

Tapasztalat? Olyan volt akkor, mint mikor mensi előtt megduzzad. Amúgy azóta tényleg nagyobb lett (na nem sokkal), nem tudom, hogy ettől-e. Igyekszem oda hízni :)

Amúgy főleg görögszénamag őrlemény van benne, ahogy én elnéztem a kapszulát, ennyi erővel kanalazhattam volna is. Csak hát a szaga-íze... :)

2010. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ez nem olyan mint a tömegnövelő?
2010. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
akinek nem egyforma a melle arra is jó?
2010. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tömegnövelő, növényi ösztrogén van benne. Ez sokkal kisebb hatású, mint az ösztrogén, de ha sokat eszünk belőle, akkor ugye több, főleg, ha ösztrogénből valaki keveset termel.
2010. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, a különbség megmaradt, de már belenyugodtam...
2010. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
akkor ez kifejezetten nőknek van, hisz ezt a hormont a női test termeli, és ettől leszel "nőiesebb" igaz?
2010. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Fülünyúl ***** válasza:
66%

Orvostanilag igazolt, hogy a mellek szövetállományát tablettával, krémekkel nem lehet növelni. Ha a zsírsejtek mennyiségét akarjuk növelni, az az egész testünkben eloszlik és rakódik le, csak a mellekre koncentrálni ezt semmilyen vegyi anyaggal nem lehet, legyen az krém vagy tabletta, mivel nincs a mellnek külön enzimje. Tejmirigyek mennyiségét pedig nem lehet változtatni, az viszonylagosan állandó, legfeljebb üresek vagy épp megtelnek anyatejjel.

A krémeknek lehet egy feszesítő hatása, de a bőrszövet alatt már nem tudnak igazán semmit befolyásolni.

Ha a te melleid tabletta szedésekor nőttek is, az biztos hogy nem magától a tablettától volt, hanem mondjuk eleve többet ettél és súlygyarapodás indult be (amitől a mellekben is több zsírszövetet kezdett lerakódni), vagy fogamzásgátlót kezdtél el szedni, vagy bármi más, de biztos hogy nem a tablettától volt. Ha ezek a készítmények valóban használnának és működnének, akkor manapság mindenki legalább C-kosaras cicikkel szaladgálna.

Úgyhogy az efféle mellnövelés úgy ahogy van hülyeség és hatástalan, mondom ezt neked mint bennfentes, ugyanis egy gyógyszercégnél dolgozom orvosi végzettséggel.

2010. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!