Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy zajlik egy mellműtét,...

Hogy zajlik egy mellműtét, biztos h nem érzek majd semmit?

Figyelt kérdés

Mitől függ,hogy hol teszik be az implantátumot?pl.köldökön keresztül?

Utána milyen érzés?kockázatok?milyen az altatás?


2010. nov. 13. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:

köldökön keresztül?????????

te hol élsz?

Nos én nemrég láttam a sprektumon,hogy is zajlik egy ilyen mell nagyobbítós műtét. A beteget elaltatják,így nem érez semmit.A melle alatt vágnak egy pár centis rést,és a doki oda helyezi el az implantátumot.Majd összevarrja a sebet.Nagyjából ennyi lenne.De A film nem arról szólt,hogy minden szép és jó,hanem a hátrányát is bemutatta.Ugyanis utána amikor a beteg felébred nagy fájdalmai vannak.gyógyszert,és kenőcsöt kellett használnia.A filmben megmutatta,hogy milyen amikor begennyesedik,vagy szétfolyik az implantátum. Volt akinek amikor kivették,mert pokolian szenvedett tőle,két torz melle maradt..Hát így végig nézve akkor sem csinálnék ilyet ha ingyen lenne..Borzalmas volt..

2010. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én a reflektor tvn szoktam nézni egy sorozatot és ott a köldökön keresztül vezettek be egy hosszú csövet és úgy csinàltak helyet az implantátumnak.hát gondolom h nem lehet kellemes,de úgmy értem muszáj lesz előbb utóbb megcsináltatnom,mert tényleg semmi mellem,és igy semmi önbizalmam,és nem mások miatt hanem magam miatt szeretném. Csak én már a vérvételt sem birom ezért érdehel h el tudnám e viselni.
2010. nov. 13. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan fáj.Ez az igazság és nem csak egy napig,hanem kb egy hétig.Aztán még mindig fáj,de már nem annyira az kb.egy hónapig tart.Nekem sem volt semmi mellem szóval nekem ez a tapasztalatom.
2010. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem bántad meg??Te mikor csináltattad?Le tudnád nekem írni akár privátban,hogy pontosan mi történik az elejétől a végéig?Csak mert nagyon gondolkozom a dolgon,de félek,hogy nagyon rosszul fogom viselni.Mivel még egy vérvételnél is rosszul vagyok.Miket adnak be?hányszor szúrnak meg tűvel meg ilyenek?Neked hol vágta meg?Ha tényleg semmi mellem,akkor szeeinted hol fogja? Bocsi a sok kérdésért...:)
2010. nov. 13. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:

A műtét után még hatnak a fájdalom csillapítók, de miután kimegy, belehalsz a fájdalomba, ha izmot vágnak. Nem tudsz a kezedre támaszkodni, úgy közlekjedsz, mint egy robot. De megéri.

Köldökön keresztül csak sós vizes implit tesznek be, ez a megoldás már elavultnak számít, mert leengedhet. Itthon nem csinálják, csak hónaljból (izom alá- azoknál a nőknél, ahol nagyon pici a saját mirigy állomány, ill extrém vékony), vagy mell alatti vágásból (izom fölé- saját mirígyállománya nem elenyésző, normál testalkatú).

Altatás normál, mint bármelyik műtétnél, ugyan azokkal a kockázatokkal. A műtét után az extrém tokosodás, keloidos heg, bevérzés, nem megfelelően kiválasztott impantátum okozta esztétikai rontás. És persze mint minden műtétnél fellelhető kockázat- elferdőzödés...stb.

2010. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, minden kérdésedre választ kapsz:

[link]

[link]

2010. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem 4 éve van,a műtét elött kapsz koktélt,amitöl nem fogod fel majd a dolgokat h mi is történik veled.

az első éjszaka rossz,akkor hányhatsz az altatótól.utána a többi nap nekem elviselhető volt.nem szabad elhagyni magad.volt olyan bnöm akit az anyja fürdetett egy hónapig.röhejes.

2010. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lépésről lépésre senki se tudja leírni mi történt vele a műtét alatt mert aludt vagy el volt kábítva :)

MAjd a kiválasztott dokid elmond mindent amit tudnod kell.

2010. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt borzasztóan, feszül a bőr és van izomfájdalom, de kb ennyi, 3ik nap után nem is érzem és még csak 5napos , de már 3napja nem szedek fájdalomcsillapítót
2010. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mirigyállomány alá tett implantátumnál kisebb a fájdalom, de az izom alattit is túl lehet élni(1-2 hétig azért elég szaros)
2010. dec. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!