Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ingyenes mellmütét hol?

Ingyenes mellmütét hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyelőre csak érdeklődöm, de hol lehtséges ingyenes mellmütét? az egyik mellem a duplája a másiknak. háziorvos pár éve azt mondta nincs rá mod, viszont olvastam több helyen is, hogy ha egy lelki gondokat okoz akkor van rá mod. de konkrétan sajnos sehol sem volt leirva.
2011. aug. 30. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha orvosilag nincs "elrendelve" a műtét szükségessége, akkor nem fogja támogatni a TB
2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj egy masik orvoshoz, aki elhiszi es alairja hogy Teged mennyire zavar.
2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából én is csak találgatok, de szerintem pszichológus/pszichiáter szakvéleménye kell hozzá, és ő valószínűleg tudna segíteni, hogy hogyan tovább.
2011. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, szakvélemény kell hozzá, pszichiáteri, hogy zavar, meg ilyesmi,de ez nagyon nagy és hosszadalmas tortúra, egy ismerősömnek is ez volt a problémája,és inkább fizetett érte,mintsem végigjárja ezt a hosszú utat
2011. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki úgy jó ahogy van :) hanyagold a műtétet!
2011. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajnos nálam akkora a külömbség, hogy muszáj lenne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2011. szept. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!